Přírodní koupaliště Sedmihorky

Přírodní koupaliště Sedmihorky

Dvou-hektarový rybník Bažantník s čistou vodou poskytuje široké možnosti rekreace. Pláže jsou písčito-travnaté a vstup do vody na hlavní pláži mírný, vhodný i pro děti. V areálu přilehlého autokempu naleznete asfaltové hřiště na volejbal a nohejbal, 3 pingpongové betonové stoly a hřiště na minigolf. Dále je k dispozici pojištěná úschovna kol a půjčovna kol a základního sportovního nářadí. Samozřejmostí je kompletní sociální zařízení (pouze pro návštěvníky z kempu).

POZOR - od 11.7.2007 až do odvolání platí ZÁKAZ KOUPÁNÍ

Zajímavé odkazy:
www.khslbc.cz
Turistické objekty v nejbližším okolí, 5 km, 10 km, 20 km
ukázat na mapě
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

byli zde (1)

  • Ta voda je nechutná
    Anonym
  • Skvělá krajina, skvělé prostředí, příjemný a výborně vybavený kemp.. co dodat.. skvělá základna k výletům do okolí.. český ráj jak na dlani..
    Anonym
  • Byli jsme zde na dovolené v roce 2007 a byli jsme moc spokojeni. Chatu jsme měli kousek od rybníku, takže děti mohli sami vyběhnout na pískovou pláž. Nebyla velká, ale stačila. Voda byla čistá. Když už se nám nechtělo válet se u vody, tak jsme po turistických stezkách vyráželi po okolí. A na borůvky. Prostě super. V kempu je i ohniště a kdokoliv si může opéct špekáčky. Je zde i minigolf, dětské hřiště, obchod pro nakoupení atd. Nejvíc se mi líbilo, že večer mají přichystaný program pro děti a rodiče si můžou udělat chvilku sami pro sebe a ...
    Anonym
Celkem záznamů: 5
1 2
Zeptat se

Vaše otázka

zpracovávám data... zpracovávám data...

Abyste se mohli ptát, musíte být registrováni a přihlášeni