Penzion Doušek ubytování Bruntál

Fotografie uživatelů (6)

Penzion Doušek Penzion Doušek Penzion Doušek zobrazit všechny fotografie

Penzion Doušek

Havlíčkova 804/8, 79201 Bruntál

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Doušek *

Penzion Doušek nabízí luxusní ubytování za přijatelnou cenu. Je situován v klidné části centra města Bruntál. Apartmány i menší pokoje jsou kompletně vybaveny sociálním zařízením se sprchou,TV + SAT, lednicí, varnou konvicí, v kuchyni je k dispozic základní sada nádobí na přípravu snídaně. Připojení k internetu je v celém objektu ZDARMA. Parkování v uzavřeném prostoru penzionu. Perfektní čistota a klid je doménou tohoto penzionu, a proto je často vyhledáván a obsazován i některými známými osobnostmi. Snídaně pouze po dohodě a to formou donášky na pokoj. Rádi ubytujeme i jednu osobu na jednu noc.

Zaslat poptávku

Dostupnost - Penzion Doušek

Okres Bruntál je spojován především se zachovalou přírodou, čistým vzduchem, rozsáhlými lesními porosty, Chráněnou krajinnou oblastí Jeseníky s nejvyšší horou Moravy - Pradědem. Rovněž s bohatou sněhovou nadílkou a lyžováním od časného podzimu do pozdního jara. Bruntálsko však oplývá i mnohými kulturními a historickými památkami a stavbami významných architektů.

Další informace

Slevy jsou výrazné při počtu ubytovaných osob. Nad 3 osoby nejméně na 3 noci je sleva na osobu až na 290,-Kč/noc. 1 osoba na jednu noc možná.

Ubytování Bruntál – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Penzion Doušek

Havlíčkova 804/8,Bruntál 79201

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-dousek@hotel.cz

Penzion Doušek - galerie

Penzion Doušek - Hodnocení

16x
4x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 95%

  • Jan Horyna

    Všeobecná spokojenost, příkladná péče majitele penzionu