Penzion Kučera ubytování Dolní Moravice

Fotografie uživatelů (18)

Penzion Kučera Penzion Kučera Penzion Kučera zobrazit všechny fotografie

Penzion Kučera

Dolní Moravice čp.22, 79501 Dolní Moravice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Kučera ***

Penzion uvítá hosty po celý rok, v každém ročním období. Po vstupu do malé předsíně, která slouží i jako lyžárna, přivítá hosty útulná společenská místnost s malou jídelnou a kuchyňským koutem. V něm se nachází el. trouba, rychlovarná konvice a skříňka s nádobím. Ve společenské místnosti je lednička. Ložnice jsou umístěny na patře v půdní vestavbě. Každá má svůj samostatný vchod z chodbičky.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Kučera

Penzion je o třech ložnicích, umístěných v půdní vestavbě. Ložnice jsou - 1 dvoulůžková, 1 třílůžková a 1 čtyřlůžková. Každá ložnice má vlastní sociální zařízení s ventilací. V ložnici je televize, wi-fi, noční stolečky a stolní lampičky. Ložnice jsou útulné a teplé. Z každé ložnice je výhled do zahrady.

Gastronomie - Penzion Kučera

Polopenze 

Okolí - Penzion Kučera

V nejbližším okolí se nachází nejvyšší hora Jeseníků Praděd. V lázních Karlova Studánka - léčebné procedúry, plavání, rehabilitace. Na hradě Sovinci pořady pro děti. V Bruntále aguacentrum s tobogánem a protiproudy. V Jiříkově je galerie obřích soch ze dřeva. Dlouhé stráně - přečerpávací elektrárna. Vrbno pod Pradědem - celoroční bobová dráha. Rešovské vodopády.Celodenní výšlap kolem Bílé Opavy v překrásné přírodě Jeseníků.

Dostupnost - Penzion Kučera

 Dolní Moravice je v nadmořské výšce 650m - horní konec má nadmořskou výšku 900m. Přes vesnici vedou autobusové linky do Ostravy, Zlína, Jeseníku, Přerova, Olomouce ,Prahy a Brna.Zastávka je 100m od chalupy. Dobrá dostupnost ze silnice č.11 Ostrava - Hradec Králové.  

Další informace

Rekreace a služby v okolí V letošním roce 2011 se ohromným způsobem zvýšila nabídka pro naše hosty.Nový tenisový kurt s kvalitním povrchem. V lázních K.Studánka- léčebné procedury, plavání, rehabilitace, na hradě Sovinci pořady pro děti.\v naší obci můžete navštívit wellnes centrum Eva. V Bruntále nové aguacentrum centrum s tobogánem, protiproudy.hrad Sovinec i s programem pro děti ,nebo hrad nad Moravicí,můžete navštívit galerii obřích soch v Jiříkově,nejnavštěvovanější technickou památku v Česku - elektrárnu Dlouhé Stráně a mnoho dalších.

Vyberte si nabídky ubytování Dolní Moravice. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Penzion Kučera

Dolní Moravice čp.22,Dolní Moravice 79501

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-kucera@hotel.cz

Penzion Kučera - galerie

Penzion Kučera - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x