Hotel Džbán ubytování Karlova Studánka

Fotografie uživatelů (11)

Hotel Džbán Hotel Džbán Hotel Džbán zobrazit všechny fotografie

Hotel Džbán

Karlova Studánka 12, 79324 Karlova Studánka

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: dzban@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Džbán ***

Hotel Džbán leží uprostřed nádherné oblasti lázní Karlova Studánka, která má nejčistší ovzduší v celé Evropě.
Hotel Džbán nabízí pohodlné ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích vybavených sprchovým koutem, WC a TV. Hostům je dále k dispozici fitness, sauna, restaurace a sportovní zázemí v blízkosti hotelu.

HOTELOVÉ WELLNESS CENTRUM: nabídka několika druhů masáží, zábalů atd.

Hotel zajištuje na objednávku přepravu osob 8+1

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Džbán

Celková kapacita Hotelu Džbán je 70 lůžek ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů a jednom apartmánu pro 5 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem, WC a TV.

Gastronomie - Hotel Džbán

Hotelová restaurace nabízí pokrmy širokého spektra specialit, pravou italskou pizzu a speciality z pece, ale i klasickou českou kuchyni ve spojitosti s malou, ale kvalitní vinotékou.

Okolí - Hotel Džbán

Nedaleko hotelu jsou tenisové kurty, fotbalové hřistě (které se v zimě proměňuje v kluziště) a sjezdovka s lanovou dráhou.

Další informace

V hotelu je i nové wellness centrum. Přistýlka za cenu 370 Kč - jedná se o vysouvací lůžko standartních rozměrů. Přistýlku je možno umístit pouze do dvoulůžkových pokojů, které jsou umístěny v prvním patře. Počet přistýlek je 14. Děti do 3 let zdarma, bez nároků na vlastní lůžko. Děti od 3 do 10 let 370 Kč/noc. Pes/ Kočka 100 Kč/noc.

Přeprava osob 8+1 na objednávku.

Vyberte si nabídky ubytování Karlova Studánka. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Džbán

Karlova Studánka 12,Karlova Studánka 79324

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: dzban@hotel.cz

Hotel Džbán - galerie

Hotel Džbán - Hodnocení

61x
54x
18x
2x
2x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 81%

 • Judi

  Personál přívětivý,usměvavý, v hotelu a na pokojích čisto, postele neproležené, sprchový kout hodně malý, z pokojů hodně dýchá minulá doba - za uvedenou cenu bych očekávala útulnější pokoje, např zpestřit barevným povlečením, apod. I když byl teplý červnový den, v pokojích bylo chladno a peřiny byly vlhké, takže mi to spíše připomínalo vlhkou, nevětranou chalupu.. :-)

 • Anonym

  Příjemný personál poměrně zastaralé vybavení velmi malý sprchový kout

 • Milan Barot

  Příjemný personál, příjemné prostředí, poměr cena a kvalita ubytování, přiměřená. Byli jsme příjemně překvapeni a spokojeni.

 • Stanislav Julíček

  Velmi slušná kuchyně, ubytování OK

 • Pan Skála

  Velmi dobrá poloha a parkování v centru lázní. Zajímavé mimosezonní cenové nabídky.

 • Martin

  S pobytem spokojenost. Personál (hlavně pan majitel a číšník) vtipný a vycházející ve všem ochotně vstříct, což tak nějak navozuje domáckou atmosféru. Pokoje jsou čisté, upravené. Vybavení už něco pamatuje, ale je poměrně zachovalé. Mnoho místa ve velkých skříních v předsíňce. Měli jsme sebou notebooky, kdyby bylo špatné počasí, což naštěstí nebylo, protože wi-fi nejde zdaleka chytit na všech pokojích. Na našem pokoji jen v několika místech a u stolu to bohužel nebylo (snížená známka za služby). TV jsme sice díky počasí a jen 3dennímu pobytu vůbec nepotřebovali, ale dva programy (ČT1 a Nova)celkem špatně hrající, není dnes bratru mnoho (rovněž snížená známka za služby). Pokoje v 1.patře jsou pro dva až moc prostorné (hodnotím kladně), což už se nedá říct o sprchovém koutu. Tam, když vám upadne mýdlo, nebo si chcete umýt nohy, je to dost natěsno. Vstup do sprchového je taky dost těsný a nevím, jak provozují hygienu objemnější postavy, což není naštěstí náš příklad. Postele velké, vysoké s přistýlkou. Matrace tvrdší, ale rovné. Okna moc netěsní. +velikost pokoje a postelí +tvrdost matrací -sprchový kout -netěsná okna = známka za komfort. Snídaně formou švédských stolů je dobrá, výběr dostatečný, množství též. Doporučuji využít letních lázní s termální 32°C teplou vodou, s masážními tryskami, perličkovými koupelemi, s parní a normální saunou, oblázkovou vyhřívanou pláž za jednu cenu (150,-Kč/h + 50,-Kč za každou další 1/2h). Hotel Džbán doporučuji hlavně pro hosty nehledající nějaký luxusní nadstandart, a rozhodně bych si jej při pobytu v Karlově Studánce vybral zase.

 • Vratislav Putna

  Výborné snídaně,dobře vybaven pokoj,podkroví se šikmou stěnou v bílé malbě-občasné nárazy hlavou.

 • Pavel Bohatý

  Malé , stále obsazené parkoviště u hotelu, ubytování je ještě socialistický průměr, velmi špatná lůžka, do pokoje je cítit zápach z kuchyně, na oddělená lůžka jsme nebyli upozorněni předem.Lukrativní umístění hotelu, velmi pěkné okolí.

 • Vladimír Šamánek

  Na hotelu jsme byli celkově spokojeni, obsluha na jedničku. Mohu vřele doporučit.

 • pan Sokol

  Oproti velmi dobrému hodnocení personálu, služeb a čistoty se v hodnocení komfortu a poměru cena/kvalita promítá typ pokoje, který popisuji v soukromém hodnocení podrobněji

Celkem záznamů: 33
1 2 3 4