Centrum Stone ubytování Vrbno pod Pradědem

Fotografie uživatelů (12)

Centrum Stone Centrum Stone Centrum Stone zobrazit všechny fotografie

Centrum Stone

Sadová 123, 79326 Vrbno pod Pradědem

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Centrum Stone

Nově opravený hotel Centrum Stone ve Vrbně pod Pradědem zve k celoroční aktivní, sportovní a relaxační rodinné dovolené.
Hotelová část komplexu Centrum Stone nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a jednom čtyřlůžkovém apartmánu. Standardně jsou všechny pokoje vybaveny sociálním zařízením, LCD TV a přípojkou na internet. Luxusně vybavený čtyřlůžkový apartmán nabízí navíc welness a ledničku.
Hotel Centrum Stone nabízí standardně ubytování se snídaní. Polopenzi nebo plnou penzi si hosté vybírají z jídelního lístku. Klimatizovaná restaurace disponuje kapacitou 70 míst a je otevřena od 11:00 do 22:00. Hosté si vybírají z pestrého jídelního lístku. Lze si vybrat z hotových jídel, minutek, jídel bezmasých a čerstvých zeleninových salátů.
CentrumStone je vhodný pro pořádání firemních večírků, vzdělávacích kurzů a svateb. Pro tyto účely je restaurace hotelu vybavena projektorem o úhlopříčce 150 cm, přípojkou na PC a výkonným audio systémem.

Zaslat poptávku

Okolí - Centrum Stone

Součástí hotelu CentrumStone je sportovně-relaxační areál. Aktivně založeným návštěvníkům je jsou k dispozici dvě bowlingové dráhy a dva kulečníkové stoly. Občerstvit se mohou hosté v přilehlém baru.

Dostupnost - Centrum Stone

300 m pod hotelem na ulici Nádražní je autobusová a vlaková zastávka. Odtud jezdí autobusy ve směru Olomouc (lázně Karlova Studánka - cca 9 km - Hvězda s následným přestupem do autobusu - na Ovčárnu ), tak ve směru opačném, do okresního města Bruntálu (cca 25 km). Přímým spojem je možno se dostat do lázní Jeseník (23 km).

Vyberte si nabídky ubytování Vrbno pod Pradědem. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Centrum Stone

Sadová 123,Vrbno pod Pradědem 79326

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: centrum-stone@hotel.cz

Centrum Stone - galerie

Centrum Stone - Hodnocení

18x
5x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 92%

 • Karel Černý

  Velice pěkné ubytování za cenu méně, než obvyklou. Mohu vřele doporučit!!!!

 • Petr Čapek

  S tímto hotelem jsme byli moc spokojeni, příjemný personál, vstřícnost,dostupné parkování, klid,čistota.

 • Marek Przywara

  Parkování v pořádku,přivítal bych milejší přístup personálu (úsměv a vstřícnost),dále ptát se zda něco nepotřebujeme do pokoje,ptát se co chceme k jídlu na snídaní,nastavit více programu na televizi (chyběla TV Nova,polská televize)jinak internetové připojení výborné.Jinak se nám moc líbilo.Děkujeme.

 • Ladislav Škrabal

  Byl jsem velmi mile a příjemně překvapen opravdovou vstřícností a zájmem obsluhujícího personálu o své hosty, stejně tak i s dostupností parkoviště. Internetové spojení jsem napoprve nevyužil, ale věřím, že se sem budu vracet a využiji i širokých nabídek ke sportovnímu využití.

 • Josef Hradil

  Byl jsem opravdu velmi spokojen.

 • pan Beran

  Osobně doporučuji.

 • Anonym

  + velká postel,čistota,ochota personálu, prostředí, okolí - zvědavost personálu, zima v pokoji při příjezdu, nevědomost personálu o rezervaci

 • Petr Šafařík

  Byli jsme naprosto spokojeni.

 • EDITH BURIAN

  Large rooms, good service in restaurant, although it closed too early for us to eat there 1 night. Never anyone at reception desk. Rooms not make up and bath supplies not replenished. Could not get credit card machine to work upon checkout so had to pay cash, exhausting my Czech money supply.

 • Dagmar Kubicová

  Ubytování jsem využila při pobytu na služební cestě. S poskytnutými ubytovacími službami a stravováním, včetně obsluhy jsem byla velmi spokojená. Cena velmi nízká vzhledem k příjemnému ubytování a stravování v nové zrekonstruovaném hotelu a restauraci.

Celkem záznamů: 12
1 2