Centrum Stone ubytování Vrbno pod Pradědem

Fotografie uživatelů (12)

Centrum Stone Centrum Stone Centrum Stone zobrazit všechny fotografie

Centrum Stone

Sadová 123, 79326 Vrbno pod Pradědem

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Centrum Stone

Nově opravený hotel Centrum Stone ve Vrbně pod Pradědem zve k celoroční aktivní, sportovní a relaxační rodinné dovolené.
Hotelová část komplexu Centrum Stone nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a jednom čtyřlůžkovém apartmánu. Standardně jsou všechny pokoje vybaveny sociálním zařízením, LCD TV a přípojkou na internet. Luxusně vybavený čtyřlůžkový apartmán nabízí navíc welness a ledničku.
Hotel Centrum Stone nabízí standardně ubytování se snídaní. Polopenzi nebo plnou penzi si hosté vybírají z jídelního lístku. Klimatizovaná restaurace disponuje kapacitou 70 míst a je otevřena od 11:00 do 22:00. Hosté si vybírají z pestrého jídelního lístku. Lze si vybrat z hotových jídel, minutek, jídel bezmasých a čerstvých zeleninových salátů.
CentrumStone je vhodný pro pořádání firemních večírků, vzdělávacích kurzů a svateb. Pro tyto účely je restaurace hotelu vybavena projektorem o úhlopříčce 150 cm, přípojkou na PC a výkonným audio systémem.

Zaslat poptávku

Okolí - Centrum Stone

Součástí hotelu CentrumStone je sportovně-relaxační areál. Aktivně založeným návštěvníkům je jsou k dispozici dvě bowlingové dráhy a dva kulečníkové stoly. Občerstvit se mohou hosté v přilehlém baru.

Dostupnost - Centrum Stone

300 m pod hotelem na ulici Nádražní je autobusová a vlaková zastávka. Odtud jezdí autobusy ve směru Olomouc (lázně Karlova Studánka - cca 9 km - Hvězda s následným přestupem do autobusu - na Ovčárnu ), tak ve směru opačném, do okresního města Bruntálu (cca 25 km). Přímým spojem je možno se dostat do lázní Jeseník (23 km).

Vyberte si nabídky ubytování Vrbno pod Pradědem. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Centrum Stone

Sadová 123,Vrbno pod Pradědem 79326

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: centrum-stone@hotel.cz

Centrum Stone - galerie

Centrum Stone - Hodnocení

18x
5x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 92%

  • Eva Štičková

    vstřícná obsluha,čistota,výborná kuchyně.Doporučujeme.

  • Marie Pražmová

    Naprostá spokojenost. Pokoj krásný a útulný, co se týče personálu , byl velmi vstřícný a příjemný. Hotel jako celek je velmi pěkný, v restauraci výborné jídlo a příjemná obsluha.

Celkem záznamů: 12
1 2