HOTEL NIKOLAS ubytování Ostrava

Fotografie uživatelů (29)

HOTEL NIKOLAS HOTEL NIKOLAS HOTEL NIKOLAS zobrazit všechny fotografie

HOTEL NIKOLAS

Nádražní 124, 70200 Ostrava

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: nikolas@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL NIKOLAS ***

Hotel Nikolas se nachází jen 1 km od centra Ostravy a nabízí prostorné pokoje s bezplatným Wi-Fi. Má bar a restauraci, která podává jídla české a mezinárodní kuchyně.

Nikolas Hotel má ve všech pokojích hypo-alergenní matrace, ústřední topení a vlastní koupelnu s fénem a sprchou nebo vanou. V pokojích jsou také satelitní TV a v některých klimatizace.

Hosté se mohou těšit na bohatou snídani formou bufetu, recepci otevřenou 24 hodin denně a bezplatné parkování. Jen 2 km odtud je Stodolní ulice s bary, restauracemi a kluby.

Zaslat poptávku

Pokoje - HOTEL NIKOLAS

Standart - koupelna vybavená sprchový koutem, WC, umyvadlem a vysoušečem vlasů. WIFI internet zdarma. Pokoje ve 3. nadzením podlaží jsou vybaveny kliematizací.

Superior - Jedno a dvoulůžkové pokoje s klimatizací. Prostorné pokoje s kvalitním vybavením, postelemi 100 cm širokými. Double nebo twin, psacím stolem. LCD televizemi 32* a prostornou koupelnou se sprchovým koutem, WC, umývadlem a vysoušečem vlasů. WIFI internet zdarma. Všechny pokoje jsou dostupné výtahem, 2 pokoje jsou bezbariérové.

Penthouse - Prostorný pokoj s pohodlným posezením - sedací soupravou, klimatizací, jednacím stolem s židlemi a satelitním přijímačem.

Apartmá - Apartmá se samostatným obývacím pokojem  s posezením a kuchyňským koutem ( lednice, kávový a čajový set ), LCD televizí 32*, psacím stolkem a klimatizací. Samostatná ložnice s širokými postelemi v úpravě double nebo twin, toaletní stolky a klimatizace. Moderní koupelna s velkým sprchovým koutem, dvěma umyvadly, WC, bidetem  vysoušečem vlasů

Vyberte si nabídky ubytování Ostrava. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

HOTEL NIKOLAS

Nádražní 124,Ostrava 70200

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: nikolas@hotel.cz

HOTEL NIKOLAS - galerie

HOTEL NIKOLAS - Hodnocení

20x
8x
1x
0x
0x