Hotel Paradise*** ubytování Ostrava

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Hotel Paradise***

Fotografie uživatelů (12)

Hotel Paradise*** Hotel Paradise*** Hotel Paradise*** zobrazit všechny fotografie

Hotel Paradise***

28.října 272 , 70900 Ostrava

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: paradise@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Paradise*** ***

hotelu ***Paradise Ostrava, kompletně vybudovaného od r. 2004 do r. 2006. Než Vám předložíme nabídku našich služeb, dovolím si Vás seznámit se stručnou charakteristikou hotelu : Hotel ***Paradise Ostrava je typický rodinný hotel, který se nachází na hlavní třídě 28. října v Mariánských Horách před Hulváckým kopcem. Hotel se nachází nedaleko středu města s vlastním parkovištěm s možností využití i městské hromadné dopravy. V naší nabídce jsou ubytovací a stravovací služby. Naší hlavní snahou je nabídnout kvalitní služby a vytvořit příjemné prostředí pro Vaši práci i odpočinek. výborná dostupnost do centra (mhd)

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Paradise***

na požádaní kuřácký pokoj,možnost parkování před hotelem nebo ve dvoře,

Okolí - Hotel Paradise***

Ostravský Hotel Paradise najdete v centru metropole Moravskoslezského kraje, který je rozlohou třetím největším městem republiky a třetím největším počtem obyvatel. Leží nedaleko slovenských a polských hranic na březích řeky Ostravice s výhledem na krásné pohoří Beskyd. Ostrava patří k významným dopravním tepnám a je velmi snadno dostupné po silniční i železniční síti, včetně dopravy letecké. Nabídka ostravských hotelů a stravovacích zařízení uspokojí potřeby a přání i toho nejnáročnějšího návštěvníka. Těšit se můžete na pohodlí a péči, které vám zůstanou v paměti ještě dlouhou dobu po návratu domů. Tradiční česká pohostinnost je pověstná, stejně jako výborná kuchyně. Chutí i vůní vás zmámí pokrmy známé i neznámé, či speciality, které jsou typické právě pro tento region. Ostrava má výhodnou strategickou polohu - nachází se 10 kilometrů jižně od státní hranice s Polskem a 50 kilometrů západně od hranice se Slovenskem. Od hlavního města Prahy je vzdálena 360 km, 170 km od Brna, 90 km od polských Katovic, 310 km od Vídně. Městem protékají řeky Odra, Ostravice, Opava a Lučina. Stodolní ulice - ulice, která nikdy nespí Národní kulturní památka - Vítkovice - Dolní oblast Nová radnice - virtuální prohlídka Ostrava Airport ZOO Ostrava Festival Colours Of Ostrava Hornické muzeum Slezskoostravský hrad Výstaviště Černá louka Areál MINIUNI - svět modelů významných evropských měst Obchodní centrum FUTURUM Hrad Hukvaldy

Dostupnost - Hotel Paradise***

výborná

Vyberte si nabídky ubytování Ostrava. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Paradise***

28.října 272 ,Ostrava 70900

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: paradise@hotel.cz

Hotel Paradise*** - galerie

Hotel Paradise*** - Hodnocení

2x
1x
0x
1x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 75%

  • Anonym

    Možnost platit kartou vítám. Platba předem, ale doklad o zaplacení až ráno.Špatně značené, vchody k pokojů k restauraci apod. V noci zima.