penzion POHODA apartmány ubytování Česká Ves

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > penzion POHODA apartmány

Fotografie uživatelů (4)

penzion POHODA apartmány penzion POHODA apartmány penzion POHODA apartmány zobrazit všechny fotografie

penzion POHODA apartmány

Tichá, 79081 Česká Ves

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

penzion POHODA apartmány ***

Ubytování na kvalitní úrovni kde naleznete pohodu a klid. Ložnice + pokoj + koupelna. Apartmány jsou vytápěny elektricky vytápěnou podlahou s termostaty v každém pokoji což zaručuje velmi příjemný pobyt. WI-FI, TV, DVD A SATELIT + interne a Skype v recepci . Apartmán č.1 má vchod přímo z obytné zahrady a je po celkové rekonstrukci, nový apartmán č.2 má vchod po venkovním schodišti do 1 poschodí. Apartmány nejsou nad sebou, takže se hosté s malými dětmi nebo pejsky se nemohou navzájem rušit. 

Zaslat poptávku

Pokoje - penzion POHODA apartmány

Vybaveni apartmánu:  ložnice s manželskou postelí, pokoj s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutkem vybaveným nádobím na počet os. , ledničkou s mraz., mikrovlnkou, varnou konvicí a dvouplotýnkovým vařičem, WI-FI, TV,DVD, HIFI VĚŽ a SATELIT + koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a WC. V recepci penzionu bar s připojením na internet. Zadní část zahrady je uzavřená samostatným potem. Parkování v objektu.

Gastronomie - penzion POHODA apartmány

Možnost vlastního stravování.
V KAŽDÉM APARTMÁ VLASTNÍ KUCHYŇSKÝ KOUT VYBAVENÝ LEDNIČKOU S MRAŽÁKEM, MIKROVLNKOU, DVOUVAŘIČEM, VARNOU KONVICÍ A NÁDOBÍM PRO MOŽNOST VLASTNÍHO VAŘENÍ.

RESTAURACE 200M, HOTEL 500M, 900M, OBCHOD 400M, BILLA A LIDL 1KM.

Okolí - penzion POHODA apartmány

***ZIMNÍ REKREACE: OD 2 do 17 km více než 40 lyžařských vleků. Možný výběr podle aktuálních sněhových podmínek nebo obtížnosti sjezdovek. Sáňkování 30 m. *** TENIS - S umělým povrchem, víceúčelové hřiště pro míčové hry a restaurace 200m. ADRENALINK PARK - lanové centrum, terénní čtyřkolky, paintball, lukostřelbu, horolezeckou stěnu nebo jízdu na koních. www.adrenalin-park.cz Česká Ves 3Km. CIKLISTIKA - přímo v penzionu možnost zapůjčit hoské kol, cyklobusy. 50m. mezinárodní ciklotrasa do PL. RYBAŘENÍ - Rybářský revír Florian 1A, dříve Špičák 1A, se nachází v obci Písečná (bývalá pískovna) u města Jeseník. Rozloha revíru je 3,5 hektarů vodní plochy.Revír je bohatě zarybněn. Možnost zapůjčení lodiček celoročně. Rybolov non-stop povolenka 24 hodin denně. Prodej povolenek od 9:00 - 20:00 hod. www.nalov.cz Veterán muzeum, krytý bazén ze zahradou, hotel a obchody od 200m do 1km. TURISTIKA - Jesenické lázně, jeskyně na Špičáku, jeskyně na Pomezí, skalní vyhlidka s hor. chatou Čertovy Kameny, rozhledna Zlatý chlum, poutní místo Křížový vrch s kostelíčkem a hor. chatou, vodni tvrz v Jeseníku od 2 do 4km. ***ZIMNÍ REKREACE: OD 2 do 17km více než 40 lyžařských vleků.***

Dostupnost - penzion POHODA apartmány

Pěšky 20 minut nebo  autem 5 minut od středu města Jeseník směrem  na PL. Za Benzinou 400 m odbočt na kamenný most dále rovvně, klem školy u telefoní budky odboči do leva  na Tichou ulci a jet 200m.RESTAURACE 200M, HOTEL 800M, 900M, OBCHOD 400M, BILLA A LIDL 1KM.

. Cíl penzion Pohoda Tichá ul. č. 24 Česká Ves

Ubytování Česká Ves – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

penzion POHODA apartmány

Tichá,Česká Ves 79081

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-pohoda-apartmany@hotel.cz

penzion POHODA apartmány - galerie

penzion POHODA apartmány - Hodnocení

2x
1x
0x
0x
0x