Hotel Slovan ubytování Jeseník

Fotografie uživatelů (32)

Hotel Slovan Hotel Slovan Hotel Slovan zobrazit všechny fotografie

Hotel Slovan

Masarykovo náměstí 23 , 79001 Jeseník

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Slovan ****

Nově zrekonstruovaný hotel Slovan **** se nachází na Masarykově náměstí v samotném centru města Jeseník. Skladbou a úrovní poskytovaných luxusních služeb je hotel zařazen do žebříčku top hotelů ČR. Při jeho rekonstrukci byla maximálně zohledněna architektonická jedinečnost slavného hotelu Kretschmär, který v Jeseníku stál před více jak 130 lety. Celková kapacita hotelu je 63 lůžek a kyvadlová doprava do areálu lázní je v dosahu 5-ti minut hotelovým minibusem - zcela zdarma.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Slovan

Naše luxusní hotelové pokoje

V hotelu je pro hosty přípraveno celkem 35 pokojů či apartmá, které jsou zařízeny s důrazem tradici a kvalitu, která je pro hotel typická. Všechny pokoje jsou vybaveny tak, aby našim hostům poskytly co největší pohodlí a očekávaný standard. Komfortní vybavení pokojů a jejich příjemné barevné ladění dohromady vytváří krásné prostředí, ideální pro relaxaci a načerpání nových sil.¨

Standard

Šest standardních dvoulůžkových pokojů hostům nabízí komfortní zázemí o rozloze přibližně 18 m2. V každém patře hotelu naleznete dva pokoje s výhledem na historické náměstí města Jeseník, jehož dominantu tvoří městská radnice z roku 1710. Všechny pokoje jsou vybaveny postelemi ve velikosti queen size (160 x 200 cm) a koupelnou se sprchovým koutem.

 

Deluxe

Pro ty nejnáročnější hosty Hotel Slovan nabízí osm luxusních pokojů. Tyto dvou až čtyřlůžkové pokoje vás příjemně překvapí svou rozlohou čítající přibližně 40 m2 a nadstanardním vybavením poskytující maximální možný komfort. V prvním patře hotelu se nachází dva deluxe pokoje s vanou, ve druhém a třetím patře hotelu se nachází pokoj s vanou a balkónkem a dva deluxe pokoje s vanou a sprchovým koutem. Deluxe pokoje jsou dostatečně prostorné pro umístění postýlky, a proto je doporučujeme také rodinám s dětmi.

    VYBAVENÍ LCD televizor připojení na vysokorychlostní internet s wi-fi na pokoji i ve veřejných prostorech pracovní stůl hotelová kosmetika vysoušeč vlasů minibar s nápoji a sladkostmi trezor

Gastronomie - Hotel Slovan

Restaurace

Restaurace Hotelu Slovan má za cíl naplnit očekávání i těch největších znalců dobrého jídla. Restaurace je otevřena pro veřejnost a hotelové hosty sedm dní v týdnu a staví na kvalitních surovinách z místních zdrojů. Vybírat můžete z pokrmů, které jsou vytvářeny na základě sezónní dostupnosti potravin a servírovány v duchu hotelové filozofie – tedy gastronomický zážitek tradiční chuti s moderní tváří.

Výbornou kávu si můžete dát v příjemné kavárně, která Vás potěší lahodnými cukrářskými delikatesami, vždy čerstvým denním tiskem, čtivou knihou či stolní hrou k zapůjčení. Pokud nás slunce potěší svou návštěvou, můžete si svou chvíli pohody vychutnat na venkovní zahrádce a nechat se hýčkat hřejivými slunečními paprsky.

Vyberte si nabídky ubytování Jeseník. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Slovan

Masarykovo náměstí 23 ,Jeseník 79001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-slovan-jesenik@hotel.cz

Hotel Slovan - galerie

Hotel Slovan - Hodnocení

1x
0x
0x
0x
0x