Hrad Bouzov - Hodnocení

Hrad Bouzov - Hodnocení

Zpět na Hrad Bouzov
44x
8x
4x
1x
3x
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

Celkové hodnocení 85%

  • Anonym

    Nádhera, opravdu krásný, pohádkový hrad se vším všudy. Základní trasu mám za sebou již 2x, ale ještě jsem nebyla ve věži:-(Ale za návštěvu stojí určitě i nedaleký historický areál s největším dřevěným koněm v Evropě a také si jít zařádit na minikáry s přáteli na blízké parkoviště pod hradem;-)A příště mám v plánu nejen jinou trasu hradu, ale také návštěvu Javoříčských jeskyní...už se těším!

  • Hrad Bouzov je nádherný. Budete si v něm připadat, jako uprostřed pohádky. Tak se moc nedivte, kdyby kolem vás prošel Rumburak nebo se z věže spustil létající švec. Dětem se budou na 100 procent líbit "papuče", které každý návštěvník vyfasuje u vchodu do hradu a nazuje si je na boty. Nááááádherně kloužou po parketách a bez ohledu na věk se určitě zkusíte sklouznout taky :-) Tomu zkrátka nejde odolat ;-) No a když nebudete vědět, co s volným časem do večera, můžete výlet spojit s návštěvou nedalekých Javoříčských jeskyní.

  • Vzorová ukázka pohádkového hradu. Je faktem, že na někoho může působit trochu kýčovitě, jelikož byl přestavěn v 20.století. PRohlídka se dělila na 3trasy, základní trasu jsem absolvoval dvakrát a trasu přes věž s hladomornou jednou. Z věže je nádherný výhled.

  • krasne a "slusive backurky" boli skvele ... paci sa mi ten napad, neponicia sa im parkety ;o)

  • Souhlas, prostě nádhera.

  • Nádherná dominanta, úžasný hrad, skvělá prohlídka (až na ty papuče co musí nazout). Pěkný park ... skvělé pro báječný výlet.

Celkem záznamů: 16
1 2velikonoce-wellness-pobyt