HOTEL GOLF RESORT OLOMOUC ubytování Dolany

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > HOTEL GOLF RESORT OLOMOUC

Fotografie uživatelů (27)

HOTEL GOLF RESORT OLOMOUC HOTEL GOLF RESORT OLOMOUC HOTEL GOLF RESORT OLOMOUC zobrazit všechny fotografie

HOTEL GOLF RESORT OLOMOUC

Dolany - Véska 89, 78316 Dolany

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL GOLF RESORT OLOMOUC ****

Hotel Golf Resort se nachází v malé obci Dolany - Véska u Olomouce. Příjezdová cesta je značena ze všech směrů pro váš snadný příjezd. Hotel byl postaven v roce 2012 s ohledem na nejnovější trendy, s cílem poskytnout našim hostům kvalitní servis, díky němuž se k nám budou rádi vracet.

V ceně je zahrnuta snídaně, wi-fi zdarma a parkování zdarma.

Vaše spokojenost je pro nás prioritou, proto jsme připraveni reagovat na všechna vaše speciální přání.

Hotel má bezbariérový přístup - pro jednoduchý pohyb máme vyrovnávací rampu, široké komunikace a výtah. Vybavili jsme jeden pokoj tak, aby byl maximálně přizpůsoben osobám se sníženou schopností pohybu. Hotel také disponuje toaletami (pánské i dámské) pro handicapované osoby.

Myslíme i na vaše děti. V restauraci najdete dětský koutek a po předchozí rezervaci zajistíme odborné hlídání.

Zaslat poptávku

Pokoje - HOTEL GOLF RESORT OLOMOUC

V základním vybavení pokojů jsou LCD televize se satelitními programy, telefon, bezplatné připojení k internetu, trezor, minibar, koupelny s vanou nebo sprchou, fénem, WC a hygienické doplňky včetně ručníkového servisu.

Pokoje jsou moderní a elegantní, zařízené pod přísným dohledem architekta. Nejen kuřáci ocení jejich balkóny s krásným výhledem.

Vybírat můžete z pokojů o velikosti 25 až 42 m2.

Gastronomie - HOTEL GOLF RESORT OLOMOUC

Restaurace v Golf Resort Olomouc nabízí příjemné posezení v moderním a decentním interiéru s výhledem na golfové hřiště, který umocní zážitek s kulinářských specialit. Každý labužník si příjde na své, ať už v podobě každodenního menu nebo výběrem z jídelního lístku, který nabízí speciality z klasické české i zahraniční kuchyně. 

Okolí - HOTEL GOLF RESORT OLOMOUC

Okolí našeho hotelu je velice rozmanité. Může Vám nabídnout vyžití různého charakteru. Přijdou si zde na své milovníci kultury, turistiky, sportu a krásné přírody. Za shlédnutí určitě stojí hanácká metropole, jak se často přezdívá Olomouci, která je bohatá na své kulturní památky, mezi něž patří mimo jiné Klášterní Hradisko, Horní náměstí se svým orlojem a Sloupem Nejsvětější Trojice a Vlastivědné muzeum. Určitě stojí za shlédnutí také nedaleké město Šternberk se svým hradem a Expozicí času. Milovníci volnočasových aktivit a sportovního vyžití mohou kromě využití našeho golfového hřiště také navštívit například tenisové kurty a jízdu na koních, obojí v přímé blízkosti resortu, Zoo Olomouc na Svatém Kopečku, dále také Aquapark Olomouc, bobovou dráhu a lyžařské středisko v Hlubočkách a spoustu nově vybudovaných cyklostezek v okolí.

Dostupnost - HOTEL GOLF RESORT OLOMOUC

Na trase příměstské autobusové dopravy Olomoouc - Pohořany, autobusová zastávka 500m od hotelu. Příjezdová komunikace I. řtídy.

Další informace

Rodiny s dětmi se mouhou s golfem seznámit společnou hrou na našem veřejném hřišti a pobyt zde si dále zpestřit výběrem některé z nepřeberného množství volnočasových aktivit, které nabízí okolí našeho resortu.

Máte-li zájem o další ubytování Dolany, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

HOTEL GOLF RESORT OLOMOUC

Dolany - Véska 89,Dolany 78316

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-golf-resort-olomouc@hotel.cz

HOTEL GOLF RESORT OLOMOUC - galerie

HOTEL GOLF RESORT OLOMOUC - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x