Hotel SENIMO ubytování Olomouc

Fotografie uživatelů (12)

Hotel SENIMO Hotel SENIMO Hotel SENIMO zobrazit všechny fotografie

Hotel SENIMO

Pasteurova 905/10, 77900 Olomouc

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel SENIMO ***

Hotel SENIMO*** nabízí komfortní ubytování v moderním, čistém a přátelském prostředí. Kapacita hotelu je 28 nekuřáckých pokojů a celkem 55 lůžek, recepce je v provozu non-stop. Hotel poskytne ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, lze využít dvou přístýlek pro dvoulůžkové pokoje. Hotelová restaurace s poctivou českou kuchyní poskytne příjemné posezení, v letní sezoně je k dispozici i zahradní restaurace s kapacitou 70 míst.

Hotelová restaurace je příjemným místem pro konání oslav, svateb a různých setkání, pro menší akce je možno využít salonek. Velké hotelové parkoviště vždy zajišťuje dostatek prostoru pro parkování.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel SENIMO

Standardní pokoje jsou vybaveny velkými pohodlnými lůžky, moderními televizory se satelitním příjmem, na pokojích je k dispozici WI-FI připojení nebo  vysokorychlostní přípojka k Internetu. Každý pokoj má sociální zařízení se sprchou.

Gastronomie - Hotel SENIMO

Hotelová restaurace s poctivou českou kuchyní poskytne příjemné posezení, v letní sezoně je k dispozici i zahradní restaurace s kapacitou 70 míst. Otevírací doba restaurace 7 - 22 hod. 

Okolí - Hotel SENIMO

Hotel SENIMO*** se nachází nedaleko centra Olomouce, druhé největší památkové rezervace v ČR. Hanácká metropole je sídlem univerzity, arcibiskupství, Moravské filharmonie, divadel a zajímavých muzeí, k relaxaci nabízí rozlehlé parky, moderní aquapark, velkou zoologickou zahradu, přírodní areál Litovelského Pomoraví s cyklostezkami. Historické centrum je od hotelu vzdáleno 15 minut chůze. Nedaleko hotelu je Regionální centrum Olomouce, vlakové a autobusové nádraží, přímo u hotelu je zastávka olomoucké MHD "Na Špici". Obchodní dům SENIMO, nacházející se v těsné blízkosti, naskýtá možnost pohodlného nákupu.

 

Dostupnost - Hotel SENIMO

Pohodlně se k nám dostanete autem - hotel má vlastní parkoviště. Pro hotelové hosty ZDARMA.

GPS:49°35'58.8"N, 17°16'25.5"E

Od vlakového nádraží je hotel vzdálený cca 500m, pěšky přibližně 10 minut. Nebo od vlakového nádraží 1 zastávka autobusu číslo 11, 14, 15, 31 stanoviště autobusu D

Další informace

VÍKENDOVÉ SLEVY 20% Z PULTOVÝCH CEN Pátek až Neděle Slevy na delší pobyty Ubytování na 4 noci za cenu 3 dnů včetně snídaně Ubytování na 3 dny za cenu 2 dnů včetně snídaně Last mimute / rezervace po 18 hod. na den příjezdu na jeden den sleva 10% sleva

Máte-li zájem o další ubytování Olomouc, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel SENIMO

Pasteurova 905/10,Olomouc 77900

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-senimo@hotel.cz

Hotel SENIMO - galerie

Hotel SENIMO - Hodnocení

65x
7x
1x
0x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 95%

 • Renata Paličková

  Maximální spokojenost,není co vytknout.

 • Vladimír Čepelák

  Velmi příjemný personál, i v restauraci. Nové vybavení pokojů. Ocenili jsme ventilátor jako součást inventáře pokoje. Nutno počítat s hlukem z okolí (zastávka autobusu, železnice) - hotel si je toho zřejmě vědom a nabízí použití žaluzií, není to však řešení.

 • Helena Dernerová

  Byli jsme velmi spokojeni se vším.

 • Anonym

  Hotel nás velmi příjemně překvapil. Náš dvojlůžkový pokoj byl sice relativně malý, nicméně velmi komfortně a příjemně zařízený. Veškeré zařízení nové a funkční, prostředí čisté a útulné. Trochu nezvyklé bylo snad jen ovládání výtahu kartou od pokoje. Také na obsluze v restauraci by se dalo ještě zapracovat. Přinejmenším úrovní pokoje však hotel zcela naplnil tříhvězdičkový standard podle mezinárodních měřítek, což v českých zemích zdaleka nebývá pravidlem.

 • Anonym

  Není co vytkonout. Byla jsem spokojená. Lokalita dobrá.

 • Jaroslav Hanus

  Velmi,velmi spokojeni.Dík moc za krásný pobyt.

 • Anonym

  Byla jsem maximálně spokojená, vyzkoušela jsem i jiné hotely v Olomouci a v této kategorii je to určitě nejlepší hotel. Personál na jedničku s hvězdičkou!!!:-)

 • Anonym

  Chování personálu je na velmi vysoké úrovni. Ostatní služby také.

 • Pavel Ondáš

  Příjemný hotel

 • Anonym

  Hotel má výhodnou polohu a je velmi pěkně zrekonstruován. Pokoj byl velmi útulně zařízen, hluk z cesty pod oknem byl minimální. Personál byl velmi příjemný.

Celkem záznamů: 17
1 2