Penzion Na Kiosku ubytování Šternberk

Fotografie uživatelů (10)

Penzion Na Kiosku Penzion Na Kiosku Penzion Na Kiosku zobrazit všechny fotografie

Penzion Na Kiosku

Kiosk 1387/1, 78501 Šternberk

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Na Kiosku ***

Penzion Na Kiosku se nachází v moravském městě Šternberk v půvabné krajině podhůří Nízkého Jeseníku, 16 km od hanácké metropole – Olomouce. Svou polohou – na okraji lesa – vzdáleném od centra města do 900 m, přímo vybízí ke strávení nejen příjemné a klidné dovolené uprostřed krásné moravské přírody, ale je vhodný i pro krátkodobé služební pobyty.

Příznivcům turistiky se zde naskýtá plné vyžití v každém ročním období a pro cyklisty je k dispozici mnoho cyklotras.

Penzion nabízí jak ubytování v útulně vybavených pokojích penzionu, tak stravování ve stylově zařízené restauraci a salonek k pořádání různých společenských akcí.

Samozřejmostí je parkování automobilů před penzionem na vlastním oploceném parkovišti i uskladnění Vašeho bicyklu v objektu penzionu.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Na Kiosku

Nabízíme možnosti ubytování v 1-2 lůžkových pokojích, každý pokoj má své sociální zařízení (WC+sprcha), TV a bezdrátové WiFi připojení k internetu.
Nástup na pokoj je možný v době od 15,00 - 22,00 hodin. V den odjezdu je nutné opustit pokoj do 10,00 hodin.

Snídani lze dohodnout individuálně.

Samozřejmostí je parkování automobilů před penzionem na vlastním oploceném parkovišti i uskladnění Vašeho bicyklu v objektu penzionu.

Gastronomie - Penzion Na Kiosku

Restaurace Vám nabízí příjemné posezení ve stylovém prostředí s kapacitou 45 míst. K dispozici je posezení na zahrádce u altánku a dětské hřiště.

Otevřeno je duben až říjen denně od 15h.

Okolí - Penzion Na Kiosku

Penzion Na kiosku nabízí řadu možností jak si zpříjemnit pobyt, odreagovat se, aktivně odpočinout a příjemně relaxovat. Okolí nabízí ideální podmínky pro nejrůznější sportovní aktivity, kratší či delší procházky, různé turistické akce a cyklistické i pěší výlety.

Dostupnost - Penzion Na Kiosku

Penzion stojí 200 metrů od koupaliště, 500 metrů od centra města s různými obchody a restauracemi a 15 minut autem od Olomouce.

Ubytování Šternberk – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Penzion Na Kiosku

Kiosk 1387/1,Šternberk 78501

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-na-kiosku@hotel.cz

Penzion Na Kiosku - galerie

Penzion Na Kiosku - Hodnocení

2x
1x
0x
0x
0x