Hotel Pod sedlem ubytování Loučná nad Desnou

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel * > Hotel Pod sedlem

Fotografie uživatelů (17)

Hotel Pod sedlem Hotel Pod sedlem Hotel Pod sedlem zobrazit všechny fotografie

Hotel Pod sedlem

Kouty nad Desnou 131, 78811 Loučná nad Desnou

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Pod sedlem *

Budova turistického hotel Pod sedlem  stojí v těsné blízkosti soutoku řek Hučivá a Divoká Desná. Je výchozím a cílovým místem turistických, cykloturistických tras oblasti Hrubého Jeseníku. Kapacita hotelu je 33 stálých lůžek ve standardně vybavených pokojích s umyvadly. WC a sprchy  v rekonstruovaných  koupelnách jsou umístěny na poschodí. Parkovací místa pro ubytované na uzavřeném dvoře. Dvě parkoviště před objektem, neboť hotel zajišťuje i stravování skupin, např. exkurze na přečerpávací elektrárnu Dlouhé Stráně, popř. stravování při hromadných turistických a sportovních akcích v dané oblasti Celodenní stravování zajišťuje restaurace hotelu. Kvalita hotelové kuchyně je v okolí vyhlášená. Gastronomicky je zaměřené na tzv. jídla domácí kuchyně. V sezónních obdobích je v provozu vinárna, zajišťující doplňkové stravování.

.

 

 

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Pod sedlem

Hotel disponuje celkem devíti 2-lůžkovými pokoji , jedním 3 -lůžkovým pokojem.  Tyto jsou s  umyvadly, standardně vybavené. Zvláštností jsou tři 4-lůžkové pokoje, z nichž jeden - prostřední - je vstupní a dva po stranách. Tyto jsou rovněž vybaveny umyvadly a slouží přervážně pro skupiny turistů. Hotelovým hostům  je k dispozici bezplatně WI FI

Gastronomie - Hotel Pod sedlem

Kuchyně je gastronomicky zaměřena na tzv. jídla domácí kuchyně. Hostům je předložen denní jídelní lístek, stálý jídelní lístek, zvláště jsou uváděny tipy na určitý den, jídla vlastní kalkulace, netradiční předkrmy a moučníky. Snídaně jsou servírovány dle výběru za snídaňových lístků.

 

Okolí - Hotel Pod sedlem

     Po zprovoznění moderního lyžařského střediska Přemyslov a zvláště pak lyžařského areálu Kouty (největšího a nejmodernějšího centra na Moravě s celkovou plochou sjezdovek 25 ha) se Kouty nad Desnou staly opravdovým srdcem lyžování. Veřejnosti i nadále slouží další místní lyžařské vleky s možností denního i nočního lyžování a umělým zasněžováním, snadná dostupnost lyžařského areálu na Červenohorském sedle je zajištěna kyvadlovou dopravou.Zastávky autobusů pro střediska ČHS /8km/ a Přemyslov /5km/ před hotelem. Areál Kouty je od hotelu vzdálen pouhých 250m. Na zavolání je doprava zajištěna bezplatně tzv. vláčkem. Lyžařské středisko Kareš je vzdáleno 200m, Šindelná 1,5 km, Oáza 2,5 km.

Kouty nad Desnou jsou výchozí i cílové místo turistických a cyklistických tras oblasti Hrubého Jeseníku. V okolí se nachází opravdu spousta nádherných cyklistických tras téměř všech stupňů obtížnosti. Populární je například přejezd hřebene Hrubého Jeseníku, ale i mnohé jiné. Preferujete romantickou jízdu po hřebeni nebo snad silniční cyklistiku po cestách vinoucích se táhlými údolími? Žádný problém.

Dostupnost - Hotel Pod sedlem

Vlakové nádraží je od hotelu vzdáleno 100m, zastávky autobusových linek před hotelem.

Další informace

     Veřejné tábořiště a camping "Pod sedlem" je součástí areálu hotelu "Pod sedlem"v Koutech nad Desnou - srdci Hrubého Jeseníku. Tábořiště je situováno podél toku řeky Hučivá Desná, v těsné blízkosti jejího soutoku s Divokou Desnou. Jedná se o ubytovací zařízení pro nenáročné. Hosté campu mohou bezplatně využívat sociální zařízení, tzn. WC, umyvárnu S +T voda, oddělené sprchové kouty M + Ž hotelu od sedlem. V campu je dětské hřiště, otevřené ohniště s možností posezení u táboráku a grilování, ruské kuželky, minikuželník na terase a nafukovací bazén, sloužící k osvěžení. Celodenní stravování zajišťuje restautace hotelu, neboť camp nedisponuje kuchyňkou.

Ceník služeb:                cena za osobu :  dospělý 50Kč   dítě 6-15 let 20Kč

                                  rekreační poplatek: dospělý/N       15Kč

                                  cena za stan:                              30Kč

                                             osobní automobil:             30Kč

                                                       motocykl:               20Kč

                                            obytný přívěs:                    50Kč

                                            obytné auto:                      70Kč

                                            elektrická přípojka:             60Kč

                                          cena za psa:                    20Kč 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cena za osobu"   dospělý 50Kč   dítě 6-15 let  20Kč

 

Ubytování Loučná nad Desnou – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Pod sedlem

Kouty nad Desnou 131,Loučná nad Desnou 78811

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-pod-sedlem@hotel.cz

Hotel Pod sedlem - galerie

Hotel Pod sedlem - Hodnocení

7x
1x
1x
0x
0x