Sporthotel Kurzovní ubytování Loučná nad Desnou

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel * > Sporthotel Kurzovní

Fotografie uživatelů (10)

Sporthotel Kurzovní Sporthotel Kurzovní Sporthotel Kurzovní zobrazit všechny fotografie

Sporthotel Kurzovní

Rejhotice 149E, 78811 Loučná nad Desnou

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Sporthotel Kurzovní *

Sporthotel Kurzovní se nachází v samotném srdci úchvatné Národní přírodní rezervace Praděd v CHKO Jeseníky. Hotel s celkovou kapacitou 142 lůžek nabízí ubytování v 1, 2, 3, a 5 lůžkových pokojích a apartmánech. Pokoje jsou rozděleny do tří kategorií - komfort, standard a turist. Pokoje komfort se nachází v rekonstruované části hotelu a nabízí maximální pohodlí. Jsou vybaveny televizorem, minibarem a přípojkou na internet. Pokoje standard jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. V kategorii turist je na pokojích k dispozici přípojka na teplou a studenou vodu. Společné Wc a sprchy se nachází na patře. V suterénu hotelu je nově zřízeno plně vybavené fitness centrum a relaxační centrum BALNEO (sauny, masáže, whirpool, hydromasážní vana). Samozřejmostí je i venkovní víceúčelové hřiště. V zimě si můžete půjčit běžky nebo snowboard, v létě zase kolo. Zimní sezóna na našem hotelu je ideální pro běžkaře, sami upravujeme běžecký okruh kolem hotelu, v délce až 8 km. Je však vhodná i pro lyžaře a sjezdové lyžování (v dostupnosti je hned několik sjezdových tras). V létě můžete podnikat mnoho vycházek do okolí po dobře vyznačených turistických trasách. V letním období a za příznivého počasí se venku otevírá zahrádka.

Zaslat poptávku

Pokoje - Sporthotel Kurzovní

Hotel s celkovou kapacitou 142 lůžek nabízí ubytování v 1, 2, 3, a 5 lůžkových pokojích a apartmánech. Pokoje jsou rozděleny do tří kategorií - komfort, standard a turist. Pokoje komfort se nachází v rekonstruované části hotelu a nabízí maximální pohodlí. Jsou vybaveny televizorem, minibarem a přípojkou na internet. Pokoje standard jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. V kategorii turist je na pokojích k dispozici přípojka na teplou a studenou vodu. Společné Wc a sprchy se nachází na patře.

Gastronomie - Sporthotel Kurzovní

Hotelová restaurace se 126 místy poskytuje celodenní stravování. Součástí restaurace je také kavárna, kde je společná TV . V restauraci je volně přístupný internet hostům.

Okolí - Sporthotel Kurzovní

Návštěvníkům je snadno dostupný jak blízký Praděd, na jehož vrcholu se tyčí mohutná televizní věž, tak skalní útvar Petrovy kameny, v minulosti opředené četnými pověrami o sjezdech čarodějnic. V blízkosti se také nachází Naučná stezka Bílá Opava, jež se vine od Ovčárny do lázeňského horského městečka Karlova Studánka. Na stezce, která vede těsně kolem říčky Bílá Opava, se nachází romatické vodopády, přes které se klenou udržované dřevěné mostky a pěšiny.

Celé okolí hotelu je propleteno turistickými stezkami, které spojují, jak přírodní, tak i technické (Přečerpávací nádrž Dlouhé stráně) krásy Jeseníků.

Dostupnost - Sporthotel Kurzovní

Odkaz na mapu s polohou našeho hotelu: 

http://mapy.cz/#x=17.227976&y=50.075889&z=15&q=sporthotel%2520kurzovn%25C3%25AD&qp=17.122948_50.064420_17.262200_50.113457_12&t=s&d=firm_2032443_1&rp=m&l=2

Prosíme Vás, abyste se drželi těchto GPS souřadnic 50°4'33.31"N,17°13'30.2"E, které Vás dovedou přímo k nám.

letní sezóně si může ubytovaný návštěvník zaparkovat své vozidlo za jednorázový poplatek přímo u hotelu.

V zimě je nutné vozidlo odstavit na hlídané parkoviště u restaurace Hvězda nad Karlovou Studánkou a k dopravě do hotelu využít kyvadlové autobusové dopravy Hvězda - Ovčárna. Z Ovčárny pak v zimě hotel zajišťuje přepravu zavazadel rolbou či skútrem.

Poslední autobus z parkoviště Hvězda na parkoviště Ovčárna vyjíždí v 17:00 hod.!! Kontaktujte recepci a informujte se na možnosti parkování v zimní sezóně!

Další informace

Prosíme Vás, abyste se drželi těchto GPS souřadnic 50°4'33.31"N,17°13'30.2"E, které Vás dovedou přímo k nám.

Vyberte si nabídky ubytování Loučná nad Desnou. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Sporthotel Kurzovní

Rejhotice 149E,Loučná nad Desnou 78811

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: sporthotel-kurzovni@hotel.cz

Sporthotel Kurzovní - galerie

Sporthotel Kurzovní - Hodnocení

13x
9x
3x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 85%

  • Rudolf Hájek

    Vzorné chování personálu, dobrá kvalita jídla, krásná poloha hotelu a nádherná příroda.

  • M.L.

    Služby v hotelu nadstandardní. Pokoje, personál i podávané jídlo hodnotím velmi kladně. Poloha hotelu ideální pro rekreaci.

  • Jaroslava Capková

    Silvestrovské menu bylo excelentní, řekla bych nad čárku, ale v dět. koutku jsou torza a ne hračky. V hotelu si představuji alespoň občas malý úklid, vyluxovat a umýt umyvadlo.O ručníky jsem si jednou řekla, když jsem náhodou stihla pokojskou.Nebo vybavte pokoje smetáčkem a lopatkou, hadrem a mycím prostředkem.