Penzion G ubytování Šumperk

Fotografie uživatelů (10)

Penzion G Penzion G Penzion G zobrazit všechny fotografie

Penzion G

Fialova 3, 78701 Šumperk

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion G ***

Penzion G naleznou návštěvníci Olomouckého kraje v samotném centru města Šumperka, ležícího na řece Desná na jihozápadním okraji Jeseníků.

Nabízíme pohodlné ubytování v pokojích pro 1 - 4 osoby s celkovou kapacitou 26 lůžek.

V případě zájmu rádi zajistíme firemní nebo soukromý večírek: od ubytování účastníků, přes zajištění kulturního programu, výlety k turisticky zajímavým lokalitám, sportovního vyžití a samozřejmě také po samotný večírek včetně občerstvení.

Příjemně unaveni z výletu za krásami Jeseníků si mohou návštěvníci vybrat místo k odpočinku z pestré nabídky města Šumperk: Dům kultury, šumperské divadlo, kino Oko, hudební klub nebo bazén a saunu Aquatoll.

Máte zájem o lázeňské balíčky v této lokalitě?

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion G

Každý pokoj je vybavený TV/SAT, internetovou přípojkou, sprchovým koutem, WC, ledničkou, plně zařízeným kuchyňským koutem, telefonem a bezpečnostní schránkou.

Gastronomie - Penzion G

Snídaně podáváme v budově penzionu.

Dostupnost - Penzion G

Autobusové nádraží: 500 m
Centrum: 250 m
Vlakové nádraží: 500 m

Máte-li zájem o další ubytování Šumperk, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Penzion G

Fialova 3,Šumperk 78701

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penziong@hotel.cz

Penzion G - galerie

Penzion G - Hodnocení

22x
4x
1x
1x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 91%

 • Ludmila Sýbová

  První noc ze soboty na neděli velký hluk do ranních hodin z vedlejšího asi nočního baru. Hodně vyhřáté místnosti pod střechou, jedním oknem bohužel nevyvětratelné. V kuchyňce bychom uvítali mikrovlnku. Jinak vše velice příznivé, personál, výborné snídaně, čisto, internetové připojení apod.

 • Karel Matoušek

  Nemám nic co bych mohl vytknout. Ubytování naprosto splnilo svůj účel. Proto ve všech bodech dávám maximální ohodnocení- rozhodující je především poměr ceny a kvality. Mohu každému upřímně doporučit.

 • Richard Neugebauer

  Dostupnost parkování je špatná. Penzion je skutečně jenom penzionem s cenou hotelu.

 • Roger Ferenbaugh

  Very pleasant stay. Would certainly stay there again.

 • Anonym

  Dvouluzkovy pokoj oddeluji od jednoluzkoveho jen zamknute dvere, coz muze byt vyhodne, kdyz chcete pronajmout obe mistnosti, ale mene prijemne, kdyz je tam ubytovany nekdo cizi.

 • Dana Tomšovicová

  Děkujeme za urychlené vyřízení naší rezervace i za poskytnuté služby, v penzionu bylo vše tak, jak je inzerováno. Pobyt zde zpříjemnil náš krátký výlet do Jeseníků.

 • Ludmila Berková MUDr.

  Velmi kvalitní ubytování.Manželský pár si ale zaslouží manželskou postel.Při malé obsazenosti by to mělo být samozřejmostí.Jinak OK,snídaně v normě.Pokud bude třeba, přijedeme zaseDR.Berková s rodinou.

 • Fam. Andersen

  Our family have been at the Penzion G in 07 and 09. Nice hotel, with a good position in Sumperk, to pay a visit to the beatiful Jesenik.

 • Anonym

  Dlouho jsem čekal na obsluhu recepce při odjezdu.Pokoj byl za tuto cenu velice slušný,akorát sprchový kout je velmi malý a sprchový držák byl rozbitý.Celkový dojem je kladný.

 • Zdeněk

  Snídaňový balíček nebyl špatný, nenahradil snídani v restauraci, ktërá se podává až od 9:00