Penzion Švihák lázeňský ubytování Velké Losiny

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion *** > Penzion Švihák lázeňský

Fotografie uživatelů (151)

Penzion Švihák lázeňský Penzion Švihák lázeňský Penzion Švihák lázeňský zobrazit všechny fotografie

Penzion Švihák lázeňský

Rudé armády 37, 78815 Velké Losiny

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: penzion-svihak-lazensky@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Švihák lázeňský ***

Penzion v lázeňském městě Velké Losiny Vám nabízí kvalitní ubytování v příjemném rodinném prostředí. 31 lůžek v 8 pokojích s vlastní koupelnou, TV a WiFi zajistí Váš kvalitní odpočinek. Společné chvíle můžete strávit ve společenské místnosti hraním stolního fotbálku, společenských her nebo například Wii her. Ze společenské místnosti vede východ na terasu a velkou zahradu s altánem a grilem. Nově budete moci také využít nový bazén na zahradě. Náš penzion se zaměřuje na pobyty rodin s dětmi. Kromě základního vybavení jako dětské postýlky, jídelní židle, přebalovací podložky, chůvičky a mnoho dalších mohou naši malí hosté využít vnitřní dětský koutek či se vydovádět na zahradě řáděním v sedmimetrovém bazénu, na trampolíně, prolézačkách, houpačkách či skluzavkách. V zimních měsících jistě děti využijí malý kopeček na zahradě pro bobování a dovádění.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Švihák lázeňský

V penzionu je k dispozici 31 lůžek v 8 pokojích. Každý z pokojů má vlastní sociální zařízení, televizi a WiFi připojení zdarma. Některé z pokojů jsou rozděleny na více místností pro Vaše větší pohodlí a soukromí.

Gastronomie - Penzion Švihák lázeňský

Snídaně - formou švédsých stolů včetně teplého bufetu

Dospělí 70,- Kč / děti do 12 let 50,- Kč

 

Večeře - výběr ze 2 jídel

Dospělí 110,- Kč / děti do 12 let 70,- Kč

Okolí - Penzion Švihák lázeňský

Lázeňské městečko Velké Losiny, ve kterém se penzion nachází, se může pyšnit svými lázněmi, ve kterých se nejen léčí pohybové ústrojí, ale je zde také krásný velký park, nový termální park s termální vodou jen 700 m od penzionu. V blízkosti můžete navštívit funkční Ruční papírnu nebo velkolosinský zámek s rozlehlým parkem, oranžérií a rybníčkem nebo si zahrát minigolf.

LÉTO: Za návštěvu stojí přilehlé vesnice, kde najdete spoustu sportovního i kulturního vyžití. Pro děti je nově vytvořené dětské hřiště s brouzdalištěm, ZOO park, pro starší např. sportovní rybaření, skatepark nebo možnost se projet na čtyřkolkách, minikárách, letních lyžích či koloběžkách. Vyznavači adrenalinu si mohou zahrát paintball nebo si objednat projížďku na raftech po řece Moravě. V blízkém Šumperku můžete kromě fitness center, zábavních podniků, divadla nebo kina navštívit také přírodní koupaliště, krytý bazén nebo venkovní koupaliště s tobogánem. Vynechat byste neměli ani návštěvu unikátního vodního díla PVE Dlouhé Stráně, kde si můžete také projet in-line dráhu kolem Horní nádrže.

ZIMA: Milovníci zimy si jistě také přijdou na své. Desítky běžeckých tras, na které můžete vyrazit už z Velkých Losin, a můžete se po nich vydat až do Polska, velké lyžařské areály jako jsou nový moderní areál Kouty se šestisedačkovou lanovkou, skiareál Šindelná, Červenohorské sedlo nebo např. Přemyslov, a také spousta menších vleků, sjezdovek a areálů. 

CELOROČNĚ: Zoufat nemusí ani ti, kteří sportu moc neholdují. Můžete si vybrat a objednat v lázních, které jsou vzdálené od penzionu cca 800 m, z desítek různých procedur nebo wellness služeb.

Dostupnost - Penzion Švihák lázeňský

Autobusová zastávka - vzdálenost cca 400 m od penzionu.

Vlaková zastávka - vzdálenost cca 450 m od penzionu.

Parkoviště pro 10 automobilů zdarmu - u penzionu.

Skibus - možná zastávka u penzionu.

Máte-li zájem o další ubytování Velké Losiny, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Penzion Švihák lázeňský

Rudé armády 37,Velké Losiny 78815

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-svihak-lazensky@hotel.cz

Penzion Švihák lázeňský - galerie

Penzion Švihák lázeňský - Hodnocení

2x
0x
0x
0x
0xvelikonoce-wellness-pobyt