Penzion Trámky ubytování Vikýřovice

Fotografie uživatelů (10)

Penzion Trámky Penzion Trámky Penzion Trámky zobrazit všechny fotografie

Penzion Trámky

Petrovská 180, 78813 Vikýřovice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Trámky ****

Penzion Trámky nabízí svým hostům ubytování v jedenácti útulných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Penzion patří v této oblasti mezi nejoblíbenější penziony. Jeseníky jsou nádherné a čisté hory, které ještě nejsou zaplaveny davem turistů. Ideální pro letní i zimní rekreaci. Penzion Trámky leží ve Vikýřovicích v blízkosti města Šumperk a Velké  Losinya nabízí tak ubytování v Jeseníkách v oblasti Šumperk a Šumpersko.útulných pokojích. Možnost využití apartmánového pokoje s kapacitou 6 osob. Možnost využití apartmánového pokoje s kapacitou 6 osob.

Jeseníky jsou nádherné a čisté hory, které ještě nejsou zaplaveny davem turistů. Ideální pro letní i zimní rekreaci. Penzion Trámky leží ve Vikýřovicích v blízkosti města Šumperk a Velké  Losinya nabízí tak ubytování v Jeseníkách v oblasti Šumperk a Šumpersko.

Penzion Trámky nabízí nejen ubytování (Jeseníky), ale mnohem více. Můžete u nás uspořádat svatby a oslavy nebo můžete využít náš velký salónek ke školení či semináři. Rádi a ochotně vám vyjdeme vstříc.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Trámky

Všechny pokoje jsou vybaveny satelní televizí, minibarem, domácím telefonem, pracovním stolem a WIFI připojením k internetu. V koupelnách nechybí základní hygienické potřeby a vysoušeč vlasů.

Gastronomie - Penzion Trámky

Restaurace Trámky je otevřena sedm dní v týdnu s nabídkou vynikajícího á la carte menu, pizzou z pece vytápěné dřevem a výběrem ze dvou druhů poledního menu.Pokud si budete přát, sestavíme Vaše vlastní menu (předkrm, polévka, hlavní chod, dezert).

Pochutnat si také můžete na několika druzích skvělého piva a vína z rodinných vinařství - Libor Veverka, Vydařilý - Mutěnice, Kyjovská vína Spielberg.

Máte-li zájem o další ubytování Vikýřovice, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Penzion Trámky

Petrovská 180,Vikýřovice 78813

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-tramky@hotel.cz

Penzion Trámky - galerie

Penzion Trámky - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0xvelikonoce-wellness-pobyt