Sport Hotel ubytování Pardubice

Fotografie uživatelů (8)

Sport Hotel Sport Hotel Sport Hotel zobrazit všechny fotografie

Sport Hotel

Sukova třída 1735, 53002 Pardubice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Sport Hotel ***

Hotel SPORT je součástí sportovního komplexu zimního stadionu a fotbalového hřiště v centru města Pardubice. Přijměte pozvání do příjemných a útulných prostor našeho hotelu. Věříme, že jsme díky našim zkušenostem, vybavení hotelu a ochotnému personálu schopni uspokojit i tu nejnáročnější klientelu. Ať už na jednu, či více nocí, věříme, že se u nás budete cítit jako doma. 

Pohodlně vybavené pokoje nabízíme za příznivou cenu. Samozřejmostí je čistota a každodenní úklid. Příjemný personál na recepci rád zodpoví všechny Vaše případné dotazy. 

Přesvědčte se, že ať už dovolená, nebo jednodenní přespání pro vás bude příjemným zážitkem. Ten umocní hlavně kvalitní a útulné vybavení, které je v každém našem pokoji samozřejmostí. 

Zaslat poptávku

Pokoje - Sport Hotel

Hotel SPORT má 17 pokojů, celkem 47 lůžek, na pokoji vlastní soc zařízaní, televize, internet wifi. 

Gastronomie - Sport Hotel

Součástí hotelu je příjemná restaurace a salónek s kapacitou šedesát míst a profesionální kuchyně s každodenním menu. Příjemná a profesionální obsluha je samozřejmostí. 

Ubytování Pardubice – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Sport Hotel

Sukova třída 1735,Pardubice 53002

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-sport-pardubice@hotel.cz

Sport Hotel - galerie

Sport Hotel - Hodnocení

3x
4x
1x
0x
0x