Hotel Aplaus ubytování Litomyšl

Fotografie uživatelů (19)

Hotel Aplaus Hotel Aplaus Hotel Aplaus zobrazit všechny fotografie

Hotel Aplaus

Šantovo náměstí 181, 57001 Litomyšl

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Aplaus ****

Hotel Aplaus Vám nabízí luxusní ubytování ve 21 dvoulůžkových pokojích a 2 apartmánech. Všechny pokoje Hotelu Aplaus jsou navrženy s citlivým smyslem pro detail a současné trendy. Ke čtyřhvězdičkovému standardu patří také pestrá nabídka hotelových služeb, včetně pokojového servisu, praní oděvů či možnosti využití hotelového wellness centra. Parkování před hotelem nebo u Klášterních zahrad na ulici Zámecká. Hotel Aplaus je nekuřácký, má možnost variantního propojení pokojů uvítají především rodiče s dětmi. Návštěvníci hotelu Aplaus mohou ocenit také nevšední výhled z pokojů na měšťanské domy v historickém jádru Litomyšle, na stále oblíbenější Klášterní zahrady s dominantami Piaristického chrámu Nalezení sv. Kříže či věží kostela Povýšení sv. Kříže.
Hotelová recepce k dispozici od 7 do 23 hodin, ROOM SERVICE, možnost konání firemních akcí, prezentací, svateb a dalších oslav.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Aplaus

Vybavení pokojů: TV + SAT, minibar, trezor, telefon, vysoušeč vlasů, internet, většina pokojů je klimatizována. Každý z pokojů hotelu Aplaus je jedinečný, navržen se smyslem pro detail, celek a současné trendy.

Gastronomie - Hotel Aplaus

Kvalitu gastronomických služeb by měl každý host určitě posoudit sám. Široký výběr jídel světové i tradiční české kuchyně poskytuje opravdu pestrou nabídku a zárukou může být i renomé hotelových kuchařů, se zkušenostmi z prestižních restaurantů světové úrovně.

Okolí - Hotel Aplaus

Hotel Aplaus má velmi strategickou polohu. Pouze minuty chůze dělí hotelové hosty od míst, která stojí za to vidět. Mezi ně rozhodně patří renesanční zámek a jeho areál, který byl v roce 1999 zapsán na seznam světového kulturního a přírodního dědictví Unesco. Právě tady se vždy na začátku léta koná prestižní Mezinárodní operní festival Smetanova Litomyšl, který k městu neodmyslitelně patří více než půlstoletí a je největší kulturní událostí roku. Pouze jeden blok domů dělí hotel Aplaus od Smetanova náměstí, s pestrou řadou převážně barokních, klasicistních a empírových fasád. Krásné zastavení nabízí také malé Toulovcovo náměstí s mnoha památkami v bezprostřední blízkosti hotelu Aplaus. Litomyšl ale není jen městem, kudy prošly dávné dějiny. Příznivci moderního umění tu mohou obdivovat například velmi kvalitní moderní architekturu předních českých tvůrců a kroky návštěvníků mohou vést i do několika galerií současného umění.

Litomyšl je také městem sportu, nechybí tu ideální podmínky pro tenis, plavání, squash nebo atletiku. Cyklisté mohou využít řady zajímavých tras do okolí, stejně tak jako turisté.

Vyberte si nabídky ubytování Litomyšl. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Aplaus

Šantovo náměstí 181,Litomyšl 57001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-aplaus@hotel.cz

Hotel Aplaus - galerie

Hotel Aplaus - Hodnocení

451x
40x
6x
1x
3x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 96%

 • Anonym

  S pobytem jsme byli velice spokojeni, mile nás překvapila skvělá kuchyně. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí zažít opravdový luxus v úchvatném prostředí starobylého města Litomyšl.

 • Martin Janura

  Příjemný hotel přímo v centru města .

 • Michal Dostál

  Vysoká kvalita za super cenu.

 • Renata Kratochvílová

  Nádherný víkend v LItomyšli. Ubytování, služby, jídlo na jedničku, o krásném městě nemluvě.Všem doporučujeme.

 • Jan Váchal

  Neměl jsem problém si vybrat z nabídky, protože s hotelem mám zkušenost z obchodních cest.Navíc k plné spokojenosti přispěla i skutečnost, že v termínu bylo zahájení lázeňské sezony ducha. A navíc jsme slavili 40.výročí svatby.

 • Anonym

  pěkný hotel s dobrými službami,

 • Renáta Fialová

  Naprostá spokojenost, vřele doporučujeme. Litomyšl je nádherná, hotel skvělý!

 • Anonym

  Nebyli jsme v hotelu Aplaus poprvé, takže jsme si jen opět potvrdili, že je báječný!

 • Věra Valentová

  Celkově hodnotím pobyt jako naprosto skvělý. Příjemné ubytování, ochotný a usměvaný personál, výborná kuchyně. Rozhodně budu doporučovat.

 • Tomáš Munzar

  Perfektní

Celkem záznamů: 279
1 2 3 4 5