Pension Všeruby ubytování Všeruby

Fotografie uživatelů (12)

Pension Všeruby Pension Všeruby Pension Všeruby zobrazit všechny fotografie

Pension Všeruby

Všeruby u Kdyně 37, 34507 Všeruby

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: penzion-vseruby@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Pension Všeruby ***

Poloha obce Všeruby u Kdyně, jež leží na rozhraní Šumavy a Českého lesa a tudíž nabízí přímo ideální podmínky k rekreaci jak letní, tak zimní, nás inspirovali a skoro donutili k výstavbě privátního PENSIONU. V našem PENSIONU VŠERUBY poskytujeme tyto služby - Masage, whirlpool, sauna, solárium, fitnes, kulečník, šipky, krytý bazén, dětské hřiště, projíždky na lodičce, WIFI zdarma, půjčovna kol, bezbarierový přístup, půjčovna sportovního vybavení a her, karaoke.

Zaslat poptávku

Pokoje - Pension Všeruby

Nabízíme za velice solidní ceny ubytování v pěti dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, dvěma apartmány s kapacitou 2 - 4 osoby, jedním třílůžkovým pokojem a jedním dvoulůžkovým pokojem s extra dětským pokojem. Samozřejmostí PENSIONU je bezbariérový přístup, na pokojích sociální zařízení,minibar a televize se satelitním vysíláním a WIFI zdarma.

Gastronomie - Pension Všeruby

Naše kuchyně je postavena na specialitách české i mezinárodní kuchyně, samozřejmostí jsou speciality rybí a zvěřinové. Několikrát do roka pořádáme vepřové hody s tradičními českými pochoutkami. Na nápojovém lístku najdete široký sortiment piv, aperitivů, destilátů, a nealko nápojů. Třešničkou na dortu naší nabídky jsou domácí dorty a řezy podle receptur našich babiček, k nimž pochopitelně nesmí chybět káva dle Vaší chuti. Připravenu máme též širokou nabídku ovocných palačinek, zmrzlin a zmzrlinových pohárů.

Okolí - Pension Všeruby

Sportovní a turistické aktivity, které se u nás nabízí jsou opravdu široké. Vyplývají z toho, že náš PENSION je situován přímo na pomezí Čech a Německa, tedy v oblasti, jež je protkána hustou sítí cyklostezek a turistických tras, které Vás zavedou např. na zříceniny hradů Rýzmberk a Herštejn, vyhlídkovou věž Koráb nebo známé poutní místo sv. Anna na Tannaberku. Na české straně se pak můžete vykoupat v Aqvaparku ve Kdyni ( 7km ) nebo v čisté přírodní lokalitě v lomečku u Mrákova, jež nabízí i potápěčské kursy. Na německé straně pak stojí za zmínku koupaliště v Kötztingu, s umělými vlnami, v Lamu s tobogánem a v krytém bazénu ve Waldmünchenu s umělými vlnami, tobogánem a klidovou zónou, nebo Dračí jezero ve Furt im Wald. Všechna tato střediska jsou od nás vzdálena do 20 km. Nelze pak nezmínit zábavný park pro děti nedaleko Chamu. Pro vyznavače zimních radovánek pak nabízí své kapacity lyžařské vleky s perfektními sjezdovkami a výborně upravenými stopami pro běžkaře v oblasti kolem Hohen Bogenu a Gross Arberu od nás vzdálených 15 - 30 km.

Další informace

V našem komplexu si můžete zahrát kulečník, stolní tenis, šipky, můžete využít půjčovnu lodiček a projet se na přilehlém rybníku, pro Vaše děti máme vybudované dětské hřiště s pískovištěm, krytý bazén. Naši hosté mohou využít víceúčelové obecní sportoviště vzdálené 300m. Na závěr snad jen můžeme podotknout že v našem Pensionu se domluvíme německy i anglicky, poskytneme Vám rádi veškeré informace o našem regionu, včetně map, pohlednic a různých tiskovin.

Máte-li zájem o další ubytování Všeruby, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Pension Všeruby

Všeruby u Kdyně 37,Všeruby 34507

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-vseruby@hotel.cz

Pension Všeruby - galerie

Pension Všeruby - Hodnocení

14x
1x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 95%

  • Marie Šafránková

    Personál je příjemný a ochotný, ale služby hodnotím méně z důvodu nedostatku kapacit při masážích.Bohužel tuto službu nebylo možné aktuálně objednat.

  • Petr Marxgut

    Byli jsme spokojeni,můžem jen doporučít

  • Uživatel 4447

    Bylo to tam super, ikdyž jsme tam s manželem byli jen na víkend. Pokoj byl čistý a útulný, na posteleli se dobře spalo. Jídlo bylo skvělé a majitelé pohodoví lidé.Jako velké plus bych dala, že na pokoji byl odpuzovač komárů do zásuvky.Určitě se ještě někdy stavíme. S pozdravem Šebestovi