CENTRAL-WELLNESS HOTEL ubytování Klatovy

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > CENTRAL-WELLNESS HOTEL

Fotografie uživatelů (26)

CENTRAL-WELLNESS HOTEL CENTRAL-WELLNESS HOTEL CENTRAL-WELLNESS HOTEL zobrazit všechny fotografie

CENTRAL-WELLNESS HOTEL

Masarykova 300, 33901 Klatovy

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: central-kt@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

CENTRAL-WELLNESS HOTEL ***

Wellness Hotel Centrál o celkové kapacitě 92 lůžek nabízí 47 komfortně zařízených pokojů a apartmánů různých velikostí.

V celém objektu je k dispozici bezdrátové připojení k internetu.

Rodinný WELLNESS HOTEL CENTRÁL, založený v roce 1929, leží v klidném místě v centru města, sousedícím s historickým jádrem Klatov. WELLNESS HOTEL CENTRÁL nabízí ubytování ve 47 pokojích a apartmá se standardem ***. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, WC, telefon s přímou provolbou a barevnou televizi se satelitním příjmem a WIFI připojení na internet. Atmosféru počátku našeho století navozuje nejenom stylový nábytek, ale i všechny ostatní pokojové doplňky. Chloubou našeho hotelu je nově otevřené WELLNESS CENTRUM, kde můžete darovat svému tělu pár hodin pohody : Vyhřívaný venkovní relaxační bazén 8 x 6 m se slanou vodou s dětským brouzdalištěm a protiproudem. Vyhřívaný vnitřní relaxační bazén se slanou vodou s protiproudem, vodopádem a masážními tryskami i perličkou o velikosti 8 x 6m, finská sauna, solná sauna, sluneční louka a masáže a wellness procedury všeho druhu - klasické, reflexní, lymfodrenáž, detoxikace, SHIATSU, lávové kameny , hydroterapie, termoterapie, rašelinové zábaly, lavatherm , uhličité koupele a mnohé další. Součástí WELLNESS je také samozřejmě péče o Váš žaludek - k příjemnému posezení v letních měsících vás zláká letní terasa v hotelové zahradě s vyhřívaným bazénem. Stylově řešená restaurace je podpořená moderní gastonomií, takže zde spojuje kvalitu, racionálnost a moderní trendy zdravé výživy s poklidnou atmosférou konce 30-tých let našeho století. Zcela jiný pocit získáte v baru, který je ideálním místem k pracovní schůzce, setkání s přáteli spolu s odpočinkem při sklence vína či posezení při krátkém programu nebo tanečním večeru v denních i nočních hodinách. Konferenční možnosti nabízí salonek (45 osob) a sál o kapacitě do 100 osob se základním technickým vybavením a možnostmi doplňkových programů. Zde se tvoří základ strategie úspěchu intenzitou a kombinací seminářů, školení spolu s relaxací. Ve všech gastronomických provozech i hale hotelu se můžete připojit k internetu – připojení WIFI. Pro naše motorizované hosty nabízíme možnost úschovy automobilu v deseti hotelových garážích. Zveme Vás do světa zážitků a příjemných pocitů, tam, kde znovu objevíte harmonii duše a těla. Přijďte vychutnat rodinnou atmosféru hotelu ze třicátých let, z dob, kdy gastronomie prožívala svůj zlatý věk, ve městě, které dýchá atmosférou historie a pohody uprostřed nádherné nedotčené krajiny. Přijeďte a dejte nám možnost o Vás pečovat.

Zaslat poptávku

Pokoje - CENTRAL-WELLNESS HOTEL

Každý pokoj je vybaven koupelnou s vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem a telefonem.

Gastronomie - CENTRAL-WELLNESS HOTEL

Rodinný WELLNESS HOTEL CENTRÁL, založený v roce 1929, leží v klidném místě v centru města, sousedícím s historickým jádrem Klatov. Součástí WELLNESS je také samozřejmě péče o Váš žaludek - k příjemnému posezení v letních měsících vás zláká letní terasa v hotelové zahradě s vyhřívaným bazénem. Stylově řešená restaurace je podpořená moderní gastonomií, takže zde spojuje kvalitu, racionálnost a moderní trendy zdravé výživy s poklidnou atmosférou konce 30-tých let našeho století. Zcela jiný pocit získáte v baru, který je ideálním místem k pracovní schůzce, setkání s přáteli spolu s odpočinkem při sklence vína či posezení při krátkém programu nebo tanečním večeru v denních i nočních hodinách. Konferenční možnosti nabízí salonek (45 osob) a sál o kapacitě do 100 osob se základním technickým vybavením a možnostmi doplňkových programů. Zde se tvoří základ strategie úspěchu intenzitou a kombinací seminářů, školení spolu s relaxací. Ve všech gastronomických provozech i hale hotelu se můžete připojit k internetu – připojení WIFI.

Okolí - CENTRAL-WELLNESS HOTEL

Náš hotel nabízí díky své poloze a snadnému dosahu blízkých sportovních areálů (sportovní haly, atletický a fotbalový stadion, zimní stadion, lesopark s běžeckými trasami, fit centrum, volejbalové a tenisové kurty, squash, bowling, pronájem horských kol, beach - volejbalové kurty, venkovní i krytý bazén) ideální podmínky pro sportovní vyžití.

Dostupnost - CENTRAL-WELLNESS HOTEL

Zastávka: 100 m Autobusové nádraží: 500 m Centrum: 300 m Vlakové nádraží: 500 m

Ubytování Klatovy – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

CENTRAL-WELLNESS HOTEL

Masarykova 300,Klatovy 33901

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: central-kt@hotel.cz

CENTRAL-WELLNESS HOTEL - galerie

CENTRAL-WELLNESS HOTEL - Hodnocení

12x
9x
4x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 83%

  • Jedličková

    Jde o central hotel v Klatovech.Momentálně je nepříjemné, že je před hotelem rozkopaný chodník, ale pracují rychle,takže bude jistě vše brzy hotovo. Vzhledem k tomu,že jde o okresní město,představovala bych si minimálně o 100,-Kč nižší cenu za osobu/den

  • Kornel Paschmann

    Ruhig nahe Stadtzentrum gelegen, schöne Biergartenterrasse, Kellner spricht deutsch, Komfort und Preis/Leistung völlig in Ordnung

  • Enriko Schulz

    Schöne Wellnessabteilung ! Teilweise alte Möbel ! Sehr sauber ! Sehr nettes Personal !