Chatová osada nad Rybníkem ubytování Plánice

Fotografie uživatelů (9)

Chatová osada nad Rybníkem Chatová osada nad Rybníkem Chatová osada nad Rybníkem zobrazit všechny fotografie

Chatová osada nad Rybníkem

Hnačov 87, 34034 Plánice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Chatová osada nad Rybníkem

Chcete strávit klidnou rodinnou dovolenou s koupáním a výlety po okolí? Jste rekreační cyklisté a chcete poznat Plánicko i podhůří Šumavy? Přijeďte k nám do Hnačova, do Chatové osady „Nad rybníkem“. Všechno budete mít jako na dlani. Pohodlné a levné ubytování ve zděných chatách, blízkost lesa, koupání a značené cyklostezky v okolí. Naše chatová osada je také ideální pro mimořádné akce a oslavy. K dispozici je dobře vybavená restaurace s odděleným salonkem. Při bujaré oslavě narozenin nebudete v okolí nikoho rušit a posedět můžete i pod širým nebem.

Zaslat poptávku

Pokoje - Chatová osada nad Rybníkem

Chaty většinou disponují ložnicemi a pokojem s kuchyňským koutem (včetně drobného vybavení – hrnečky,talíře,skleničky,příbory) v chatě je také lednice. Součástí chaty je sociální zařízení (WC,sprcha s teplou vodou) a elektrické přímotopy. 

Gastronomie - Chatová osada nad Rybníkem

 

Posezení na terase i místo pro různé oslavy

Restaurace v chatové osadě má v hlavní místnosti až 50 míst k sezení, v odděleném salonku je 20 míst. Na prostornou terasu se vejde až 30 návštěvníků. Blízkost lesa i pěkný pohled na rybník si návštěvníci pochvalují.

Ubytování Plánice – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Chatová osada nad Rybníkem

Hnačov 87,Plánice 34034

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: chatova-osada-nad-rybnikem@hotel.cz

Chatová osada nad Rybníkem - galerie

Chatová osada nad Rybníkem - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x