Horský hotel Belveder ubytování Železná Ruda

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel ** > Horský hotel Belveder

Fotografie uživatelů (22)

Horský hotel Belveder Horský hotel Belveder Horský hotel Belveder zobrazit všechny fotografie

Horský hotel Belveder

Belvedérská 189, 34004 Železná Ruda

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: belveder-zelezna-ruda@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Horský hotel Belveder **

Horský hotel Belvedér je třípodlažní, nedávno zrekonstruovaný a otevřený po celý rok. Kromě příjemných pokojů vybavených novým nábytkem a restaurace ve stylu country na Vás čeká kruhový venkovní bazén, dětské hřiště a víceúčelové hřiště. Využít můžete také letní terasu s obsluhou a ohniště s grilem, venkovní krb na terase.

Najdete nás na louce u lesa na kopci Belveder asi 800 metrů od Železné Rudy. Dostanete se k nám po úzké asfaltové silnici, která končí přímo u hotelu, takže nemůže nikde zabloudit.

Celková kapacita hotelu je 112 míst a vybrat si můžete pokoj se dvěma, třemi nebo čtyřmi lůžky. Náročnějším klientům můžeme nabídnout dva apartmány, každý pro čtyři osoby. Nově jsme připravili i jeden bezbariérový pokoj s vlastním WC a sprchovým koutem.

Od letošního roku jsme pro Vás ke spestření pobytu vybudovali solnou jeskyni s příjemným mořským klimatem pro zdraví,psychickou pohodu a obranyschopnost organismu,hydromasážní vanu s infrasaunou a maséra,který Vám bude k dispozici po celý pobyt.Hydromasážní vana a infrasauna. Dle libosti můžete využít i rozsáhlé horské louky v okolí, které patří k hotelu.

Hotel je ideální pro klidné rodinné pobyty daleko od ruchu města a zvláště pak pro ozdravné pobyty dětí a osoby trpící astmatem, pro školy v přírodě, sportovní soustředění, lyžařské kurzy a školní výlety.

Zaslat poptávku

Pokoje - Horský hotel Belveder

Náš hotel splňuje současné nároky na pohodlné ubytování. Všechny pokoje jsou čisté, světlé, vybavené novým nábytkem a především vlastním příslušenstvím - WC a sprchovým koutem. Za poplatek je možné na pokoj zapůjčít i televizi.

Gastronomie - Horský hotel Belveder

Objednat si můžete celodenní stravování, polopenzi, nebo pouze snídani. Snídaně je podávána kontinentální formou a obědy  a večeře si můžete vybrat ze dvou menu. V zimě nabízíme ubytování pouze s plnou penzí, , v ostatních ročních obdobích i polopenze či pouze snídaně.

Další informace

Pro zpestření pobytu jsme pro Vás vybudovali solnou jeskyni s příjemným mořským klimatem pro zdraví, psychickou pohodu a obranyschopnost organismu, hydromasážní vanu s infrasaunou,páru s finskou saunou a máte možnost využít služeb maséra, který Vám bude k dispozici po celý pobyt.

Vyberte si nabídky ubytování Železná Ruda. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Horský hotel Belveder

Belvedérská 189,Železná Ruda 34004

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: belveder-zelezna-ruda@hotel.cz

Horský hotel Belveder - galerie

Horský hotel Belveder - Hodnocení

1x
0x
0x
0x
0x