Hotel Astory ubytování Plzeň

Fotografie uživatelů (26)

Hotel Astory Hotel Astory Hotel Astory zobrazit všechny fotografie

Hotel Astory

Nádražní 26, 30100 Plzeň

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Astory ****+

A-Story hotel nabízí ubytování v 31 prostorných a stylových pokojích, které Vás překvapí příjemnou atmosférou a originálním design nábytkem navrženým speciálně pro hotel A-story. Pro Vaše pohodlí jsou pokoje vybaveny LCD televizorem, telefonem s přímou volbou, internetovým připojením, minibarem, sejfem a individuálně ovládanou klimatizací.

Zaslat poptávku

Gastronomie - Hotel Astory

V přízemí A-Story Hotelu mohou hosté využívat služeb restaurace CABINET - RESTAURANT a kavárny BOUTIQUE - CAFÉ. Součástí komplexu je také DOLCE VITA club.

Okolí - Hotel Astory

Metropole Plzeňského kraje nabízí vše, co potřebuje návštěvník ke spokojenému pobytu: velké množství památek, muzeí, divadel, galerií, velkou zoologickou a botanickou zahradu, atraktivní rekreační místa v přírodě, možnosti pro sportovní aktivity a v neposlední řadě spoustu příležitostí k ochutnání slavného plzeňského piva.

Dostupnost - Hotel Astory

Hotel A-Story se nachází téměř v centru města Plzně a svou polohou navazuje na hlavní tahy městem i na vlakovou a hromadnou dopravu.

Ubytování Plzeň – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Astory

Nádražní 26,Plzeň 30100

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: astory@hotel.cz

Hotel Astory - galerie

Hotel Astory - Hodnocení

38x
7x
0x
0x
2x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 92%

 • Ivana Vidrnová

  S ubytováním jsme byli spokojeni, jen parkoviště nebylo dobře zajištěno. Jinak vše v pořádku.

 • Anonym

  S ubytováním jsem byla spokojena.

 • Leoš Šimoník

  Komfort za super cenu,blízko centra,pěšky cc 10 min,takže možná jen to parkování,malý počet parkovacích míst,ale měl jsem štěstí.

 • Feher

  pri raňajkách dbať aby nebolo potrebne čakať

 • Alena Otrubová

  Skutečně kvalitní ubytování za velmi přijatelnou cenu, vstřícný a ochotný personál.

 • Ing. Kothera Miloslav

  Bez problému, celková spokojenost.

 • Anonym

  Hotel a jeho umístění ve městě je téměř ideální, parkování bez problémů. Jediný zápor bylo děravé prostěradlo na posteli, ale i toto bylo vyřešeno výměnou pokoje. Takže pro návštěvu Plzně doporučuji.

 • Anonym

  V hotelu Astory se ubytováváme již několik let a nikdy nás nezklamal tak jako letos při veletrhu Itep. Na pokoji mi nebyly vynášeny koše, nefungoval fén a ovládání na televizi, nebyl mi doplněn sprchový gel. Jako největší problém vidím uroveň snídaní, které se mají podávat do 10hod. přičemž již v 8:30 je člověk nucen jíst to oschnuté málo, které na je na stole. Člověk pak volí raději nákup v nedalekém Tesku. Nyní mohu jen konstatovat, že ubytování příští rok v hotelu Astory si velmi rozmyslím. Jediné, co by mne k tomu nyní přemluvilo, je vhodné položení hotelu od DK Inwest.

 • Renate

  V hotelu jsem byla spokojena, personal byl prijemny a vstricny, pouze uklid na pokoji "pokulhaval" - proto moje nizke hodnoceni cistoty.

 • Petr Hodek

  Skvělé služby, moho jen doporučit

Celkem záznamů: 16
1 2