Hotel Plzeň ubytování Plzeň

Fotografie uživatelů (19)

Hotel Plzeň Hotel Plzeň Hotel Plzeň zobrazit všechny fotografie

Hotel Plzeň

Budilova 15, 30100 Plzeň

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Plzeň ***

Nabízíme certifikované 3hvězdičkové pokoje, z nichž každý má svou zvláštní atmosféru a jedinečný design. Dvoulůžkové pokoje máme k dispocizi ve variantě DOUBLE/ TWIN (dle přání hosta). Při rezervování uveďte prosím, kterému typu dáváte přednost. Všechny pokoje disponují sprchovým koutem a WC, vysokorychlostní internet WiFi a LAN, k dispozici kabelová televize a satelit. Hotel nabízí certifikované služby *** hotelu, vysokorychlostní Internet zdarma, parkování, garáže, restauraci, bar, prádelnu pro hosty, kancelářské služby atd. Předností je uzavřené hotelové parkoviště hlídané kamerovým systémem. Parkování v centru města pro hotelové hosty zdarma!

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Plzeň

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízení (sprcha, WC), kabelovou televizí, satelit. WiFi, Lan na pokoji zdarma. Prostorné světlé pokoje, plně vybavené pro Váš bezstarostný pobyt.

Gastronomie - Hotel Plzeň

Hotel disponuje menší útulnou restaurací, restaurace se dělí na dvě místnosti - salonek a bar, celková kapacita cca 50 osob. Nabízíme výběr jídel z české i mezinárodní kuchyně. Po jídle si můžete dát sladký domácí dezert k výborné kávě Segafredo. Nabízíme také room service.

Okolí - Hotel Plzeň

Hotel Plzeň*** se náchází v centru města. Všechny aktivity máte v dosahu 10 minut pěší chůze. Spoustu restaurací, barů, kino, divadlo Spolupráce s mnoha partnery pro tyto aktivity: Adrenalin, Outdoor, Relax, Romantika a Rodina - formou výhodných balíčků

Dostupnost - Hotel Plzeň

GPS: N49°44'48" E13°22'13" Výborná dopravníí dostupnost jak vlastním vozem, tak autobusem či vlakem. Po předchozí domluvě Vás rádi vyzvedneme na nádraží (autobus, vlak) či na letišti.

Další informace

Útulná restaurace, příjemné prostředí, kvalifikovaný personál Toaleta na pokoji Televizor na pokoji Sprchový kout na pokoji Satelit na pokoji Přístup veřejnou dopravou

Máte-li zájem o další ubytování Plzeň, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Plzeň

Budilova 15,Plzeň 30100

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-plzen@hotel.cz

Hotel Plzeň - galerie

Hotel Plzeň - Hodnocení

53x
14x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 94%

 • Mária Bartošová

  Můžu jen vřele doporučit.... Hotel je přímo luxusní a to hlavně přístupem personálu a jídlo? Přijďte ochutnat :-) je famózní

 • Josef Fidler

  Hotel odpovídal očekávání, výhoda parkování, snídan+ na velmi dobré úrovni, celkově dobrý dojem.

 • Petra Vejskrabová

  Velice příjemný hotel. Doporučuji všem.

 • Kostyantyn Shylin

  Komfortu pokojů v 4 poschodi mohla by odpovidat menší cena. Jinak naprosta spokojenost.

 • Petr Baloun

  Vřele doporučuji všem. Výborný personál i kvalita hotelu.

 • Kostyantyn Shylin

  Hotelu opravdu není co vytknout. Perzonál je velice profesionální a ochotný. V suterénu je dobrá restaurace s velice dobrou snídaní. Velmi dobré parkování ve dvoře hotelu, které je v ceně pobytu. Pokoje jsou velice slušné, jen v č.33 by mohla být o něco větší telvize :-) Celkově jsem byl velice spokojen.

 • Anonym

  Největším kladem hotelu jsou vynikající snídaně, s množstvím teplých jídel a také se spoustou ovoce, což není zcela běžné. Největším záporem je, že hotel nemá výtah a v případě ubytování v 3. patře se, zvláště ženám či starším lidem, plné kufry a cestovní tašky opravdu pronesou.

 • Anna Brabcová

  Velmi příjemný hotel s funkčním a současně velmi nápaditým a přívětivým vybavením pokojů, výborná kuchyně a servis hotelu i restaurace.

 • Tomáš Kučera

  Na tomto hotelu jsem nebyl poprvé a mohu říct, že ne ani naposledy. Toto je hotel, který si drží svůj standard a to je velmi dobře. S hotelem i s restaurací naprostá spokojenost. Recepční i obsluha restaurace příjemná a vstřícná.