Pension Žlutý dům ubytování Plzeň

Fotografie uživatelů (30)

Pension Žlutý dům Pension Žlutý dům Pension Žlutý dům zobrazit všechny fotografie

Pension Žlutý dům

Lindauerova 376/5, 30100 Plzeň

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Pension Žlutý dům

Pension Žlutý dům se nachází nedaleko centra města Plzně a jeho okolí nabízí mnoho kulturních aktivit. Ubytování je zprostředkováno v 1-4 lůžkových pokojích s vlastním WC, sprchou, TV a možností připojení na wi-fi internet. Díky tomu, že je pension spojen s restaurací, je možno kdykoliv přijít na snídani, oběd či večeři. Parkování je zajištěno na parkovišti přímo před objektem.

Zaslat poptávku

Pokoje - Pension Žlutý dům

Ubytování je zprostředkováno v jednolůžkových až pětilůžkových pokojích nebo v Našem luxusním apartmánu. Pokoje obsahují sprchový kout nebo vanu se sprchou, WC a televizi se set-top boxem.

Gastronomie - Pension Žlutý dům

Zda-li hledáte místo, kam zajdete s rodinou či přáteli na dobré jídlo nebo jen chcete posedět nad dobrým pivem či vínem, pak navštivte naši restauraci. Každý den v době obědů máme připravená dvě hotová jídla a polévku, rádi Vám však připravíme i saláty, smažené sýry a speciality z kuřecího, vepřového nebo hovězího masa. Pokud máte chuť něco malého zakousnout k Vašemu oblíbenému pivu či vínu jsme schopni připravit sýrové či uzeninové talíře, ďábelské topinky, utopence a bramboráčky.

Máte-li zájem o další ubytování Plzeň, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Pension Žlutý dům

Lindauerova 376/5,Plzeň 30100

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: pension-zluty-dum@hotel.cz

Pension Žlutý dům - galerie

Pension Žlutý dům - Hodnocení

2x
1x
0x
0x
0x