Hotel Corso ubytování Rokycany

Fotografie uživatelů (10)

Hotel Corso Hotel Corso Hotel Corso zobrazit všechny fotografie

Hotel Corso

Palackého 175, 33701 Rokycany

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Corso ***

Nově otevřený rodinný hotel Corso v Rokycanech nabízí ubytování v jednom jednolůžkovém pokoji, ve dvou dvoulkůžkových pokojích a ve třech apartmá. Naši hosté mohou využít možnosti parkování na uzavřeném parkovišti hotelu. Hostům je dále k dispozici hotelová restaurace a internetového připojení na pokojích. První zmínka o Rokycanech se objevuje již v 10. století. Na královské město bylo povýšeno v roce 1564. Dominantou města je chrám Panny Marie Sněžné původem z 1. pol. 14. století, barokní městská radnice a mariánský sloup. Hojně navštěvované je Muzeum Dr. B. Horáka, Vojenské muzeum na demarkační linii a hvězdárna. Historické jádro města bylo v roce 1992 vyhlášeno městskou památkovou zónou. V okolí Rokycan najdete mnoho dalších historických památek.

Zaslat poptávku

Dostupnost - Hotel Corso

Rodinný hotel Corso se nachází na trase mezi Plzní a Prahou. Praha je dosažitelná do 45 minut a Plzeň do 15 minut. Hotel je nově otevřen a vybavení tomu odpovídá. Ve městě je pak hotel situován do klidné pěší zóny.

Vyberte si nabídky ubytování Rokycany. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Corso

Palackého 175,Rokycany 33701

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-corso@hotel.cz

Hotel Corso - galerie

Hotel Corso - Hodnocení

15x
3x
2x
1x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 88%

 • Ludmila Moschnerová

  Hotel je velmi dobře situovaný v klidné části,ale přímo v centru města,výborné je,že parkování je v uzavřeném areálu hotelu.menší nevýhodou je skutečnost,že restaurace nemá přímo vchod z hotelu, nutno vejít z ulice mimo hotel a v hotelu není výtah pro transport zavazadel z parkoviště ani uvnitř vlastního hotelu.

 • Anonym

  Very friendly staff. Great parking availability and quality. Very good breakfast. All in all, great value for money.

 • - Kotik

  Opravdu vše na úrovni.

 • Adrian Potter

  Lovely Hotel, very clean, friendly hosts and great breakfast