Hotel U SLÁDKA ubytování Chodová Planá

Fotografie uživatelů (10)

Hotel U SLÁDKA Hotel U SLÁDKA Hotel U SLÁDKA zobrazit všechny fotografie

Hotel U SLÁDKA

Pivovarská 107, 34813 Chodová Planá

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: [email protected]

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel U SLÁDKA ***

Hotel je umístěn v areálu rodinného pivovaru, vybaven v kategorii 3 *

Nabídka ubytování ve 4 jednolůžkových, 40 dvoulůžkových, 3 třílůžkových a 6 čtyřlůžkových pokojích je uzpůsobena širokému spektru klientely.

Pobyt psa je možný. Možnost zapůjčení dětské postýlky zdarma. WiFi internet na terase a v restauraci hotelu. Na pokojích možnost přístupu na internet. Střežené parkoviště je k dispozici před hotelem (parkování je placené).

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel U SLÁDKA

Hostům je k dispozici telefon s přímou volbou, možnost připojení na internet, minibar, TV + SAT, WC + sprcha/vana. Část pokojů má výhled na romantickou siluetu rodinného pivovaru.

Gastronomie - Hotel U SLÁDKA

Hostům je k dispozici restaurace, salónek s krbem či letní terasa.

Okolí - Hotel U SLÁDKA

K dispozici je půjčovna horských kol, desítky kilometrů značených cyklistických tratí, optimální podmínky pro pěší turistiku, tenisové kurty, fotbalové hřiště, běžecké dráhy, blízké koupaliště, možnost pronájmu kryté vnitřní sportovní haly.

Zprostředkujeme jízdu na koních, užijete si masáž, teplé zábaly v pivovarském mlátě a vyzkoušíte blahodárné účinky Pivních lázní - pivní koupel s minerální vodou, koupel s přísadou kulturních pivovarských kvasnic a mnohé další.

Dostupnost - Hotel U SLÁDKA

Zastávka: 20 m Autobusové nádraží: 3000 m Centrum: 5 m Vlakové nádraží: 500 m Letiště: 1000 m

Ubytování Chodová Planá – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel U SLÁDKA

Pivovarská 107,Chodová Planá 34813

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Hotel U SLÁDKA - galerie

Hotel U SLÁDKA - Hodnocení

78x
10x
2x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 96%

 • Lucie Hubáčková

  Byli jsme z pobytu nadšeni a hodláme se vrátit!

 • Katerina Moravcova

  byli jsme maximalne spokojeni,mila obsluha na recepci,v pivnich laznich, vyborna masaz

 • Jana Šimková

  velmi spokojeni nemůžeme nic vytknout,jeden z nejlepších hotelů,jaké jsme navštívili

 • Jarka

  V hotelu se o nás personál vzorně staral, celý komplex je perfektní, jídlo i pivo Chodovar moc dobré/třináctka je nejlepší/. Škoda, že náš pobyt musel být tak krátký. Přátelům jsme tento hotel doporučili a všichni, kdo váháte zkuste a budete se chtít vrátit.

 • kateřina kopalová

  Byli jsme u Vás velmi spokojeni. Příjemný , ochotný a milý personál.Pěkné a čisté prostředí, které si nezaslouží pouze 3 * . Kvalitní strava.

 • - Kvasnička

  Personál se sice usmívá, ale je výrazně nevřelý, neosobní a neprojevuje o hosta sebemenší zájem. Není vůbec aktivní nabídkami. Byli jsme v hotelu v podstatě sami, přesto jak recpece, tak servírka při snídani nikdy nepozdravili, nezeptali se, zda něco potřebujeme, nepopřáli hezký den. Jednoduše, výrazný nezájem o hosta. žádna proaktivní nabídka, zájem. Jediný, kdo nás poctivě zdravil, byla uklízací služba. Spa služby byly dobré, chování pesonálu o něco vstřícnější a vřelejší. Přesto, že nás bylo na celém hotelu tak 6 hostů, a přesto, že jsme žádali v objednávce pokoj s oddělenými lůžky, dostali jsme pokoj s manželskou postelí a po naší intervenci na recepci, nám recepční sdělila, že pokoj nemůže vyměnit, neboť v ostatních pokojích probíhá úklid. Ze strany recepce ani hotelu nebylo nabídnuto ani pochopení pro tuto lapálii, ani kompenzace. Navíc, pokoj, kde jsme spali, měl prachbídné připojení na internet, které v podstatě nefungovalo. Shrnutí. dobrý hotel, jehož pověst kazí málo na klienta orientované chování personálu. P.S. Námět na zlepšení: V hotelu nefungovala restaurace, neboť v ní prováděli pravidelnou rošní údržbu. To je pochopitelné, ale proč nejde zařídit, aby i přesto měl host možnost si alespoň přes den udělat kávu či čaj, to je pro mě nepochopitelné. S úctou Oldřich Kvasnička

 • - Malík

  Super

 • Michel Werbrouck

  Very nice hotel.

 • Vítková Marie

  Spíme hodně často na hotelích ale tento je super!!! Všem vřele doporučuji.

 • Heinz Cäsar

  Je sice možnost večer posedět na terase či zahradě, ale bez možnosti občerstvení. Pouze lze na recepci zakoupit nějaké lahve s pitím.

Celkem záznamů: 25
1 2 3