HOTEL GRAND Litava ubytování Beroun

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > HOTEL GRAND Litava

Fotografie uživatelů (11)

HOTEL GRAND Litava HOTEL GRAND Litava HOTEL GRAND Litava zobrazit všechny fotografie

HOTEL GRAND Litava

nám. Marie Poštové 49, 26601 Beroun

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: grand-beroun@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL GRAND Litava ****

Best Western Hotel Grand Beroun je jediný čtyřhvězdičkový hotel na Berounsku, který disponuje 100 nadstandartně prostornými pokoji (každý pokoj je vybaven - elektronickým vstupním zámkem, jednosměrným kukátkem, TV + SAT, minibarem, bezpečnostní schránkou, telefonem s přímou provolbou, Wi-Fi, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, vyhřívanými držáky na ručníky). Hostům jsou k dispozici dvě bezplatná parkoviště, garáž (placená), fitness centrum, restaurant, Lobby bar, pivnice a recepce s nepřetržitým provozem včetně směnárny. Prostorné konfereční prostory (Červený salonek pro 14 osob, Žlutý salonek pro 40 - 60 osob, Modrý salonek pro 40 - 60 osob, klimatizovaný Zelený salonek pro 60 osob, plně klimatizovaný kongresový sál pro 200 osob). Královské město Praha je vzdáleno pouhých 15 minut cesty autem a za zmínku jistě stojí blízkost hradů Karlštejn a Točník, Koněpruských jeskyní a světoznámé sklárny Rückl.

Zaslat poptávku

Pokoje - HOTEL GRAND Litava

Všechny pokoje čtyřhvězdičkového Best Western Hotelu Grand jsou nově zrekonstruované. Vybavení pokojů: elektronický vstupní zámek, jednosměrné kukátko, Tv se satelitním příjmem, minibar, bezpečnostní schránka, telefon s přímou provolbou, Wi-Fi, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, vysoušeč vlasů, vyhřívané držáky na ručníky

Gastronomie - HOTEL GRAND Litava

Hotelovým hostům je k dispozici hotelová restaurace, lobby bar vč. kavárny a lidová pivnice.

Restaurace o kapacitě cca 100 osob je též vhodná pro pořádání rautů, společenských i soukromých akcí, např. svatebních hostin. Je zde možno nainstalovat taneční parket a zajistit hudbu k tanci i poslechu.

Lobby bar je otevřen denně od 10 do 23 hodin. Nabízí široký sortiment teplých a studených nápojů, a jídel české i mezinárodní kuchyně.

Dostupnost - HOTEL GRAND Litava

Příjezd autem Pro příjezd od Prahy použijte dálnici D5 směrem na Plzeň, použijte exit 18 Beroun-Centrum, odbočte vpravo, na první a třetí světelné křižovatce odbočte vpravo, poté už se před vámi objeví hotel. Pro příjezd z Německa a Plzně použijte dálnici D5 směrem na Prahu. Sjeďte z ní na exitu 18, Beroun-Centrum. Zabočte doleva, projeďte pod dálnicí. Na první a třetí světelné křižovatce zabočte vpravo. Pak se již před vámi objeví náš hotel.

Příjezd vlakem Hosté přijíždějící vlakem, vystupte ve stanici Beroun. Potom máte dvě možnosti, chytit taxi před budovou vlakového nádraží (cesta trvá asi 5 minut) nebo jít pěšky (cesta trvá asi 15 minut) musíte jít rovně a podejít dálnici, poté přejít most přes řeku, znovu rovně asi 50 metrů a dostanete se na křižovatku,kde zabočte vlevo na další pak vpravo, po 20 metrech zabočte vpravo, poté se již před vámi objeví hotel.

Vyberte si nabídky ubytování Beroun. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

HOTEL GRAND Litava

nám. Marie Poštové 49,Beroun 26601

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: grand-beroun@hotel.cz

HOTEL GRAND Litava - galerie

HOTEL GRAND Litava - Hodnocení

1x
0x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 100%

  • David Fogl

    rychla a prijemna obsluha personalem,maximalni spokojenost...
Dárkové poukazy