Hotel Agnes ubytování Bohdaneč

Fotografie uživatelů (20)

Hotel Agnes Hotel Agnes Hotel Agnes zobrazit všechny fotografie

Hotel Agnes

Bohdaneč 167, 28525 Bohdaneč

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Agnes ***

Hotel Agnes je vystavěn stylově s maximálním využitím přírodních materiálů, za použití tradičních stavebních postupů jako komfortní moderní srubová stavba. To vše a další se nachází uprostřed krásné přírody, v regionu, který je minimálně dotčen průmyslem a čistotu přírodního prostředí považuje za svoji velkou  přednost.

Kapacita hotelu je celkem 14 pokojů, z toho 13 dvoulůžkových jeden tříjlůžkový. Vaše děti se v naší restauraci skvěle zabaví zejména v krásném dětském koutku, který je zařízen pro jejich posezení, kreslení, houpání a další hry.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Agnes

K dispozici je 14 pokojů, z toho 13 dvoulůžkových a 1 trojlůžkový. Všechny naše pokoje jsou zcela moderně a komfortně zařízeny. Na každém pokoji je Wi-Fi připojení zdarma. 2 rodinné pokoje mají koupelnu s vanou, na ostatních jsou sprchové kouty. Samozřejmostí je WC na každém pokoji. Na patře je pro hosty k dispozici kuchyňka.  Jeden dvoulůžkový pokoj je vč. koupelny bezbariérový. 

Gastronomie - Hotel Agnes

Přijměte pozvání do naší bezbariérové restaurace s kapacitou 100 míst a venkovní terasou, situovanou do příjemného prostředí srubové stavby, a která si vás získá kvalitou poctivé domácí kuchyně a originálním menu. Připravujeme hovězí, jehněčí, vepřové i rybí speciality z masa z vlastních chovů. Pečeme vlastní domácí chléb a udíme slaninu. Nabízíme nápoje z naší produkce, certifikované na kvalitu Kosher. 

Dostupnost - Hotel Agnes

z Prahy po D1 EXIT 56 Soutice - Zruč n. S. - Zbraslavice - Bohdaneč (do 1 h. jízdy) |z Brna po D1 EXIT 81 Koberovice - Ledeč nad Sázavou - Bohdaneč (do 1,5 h. jiízdy)

Vyberte si nabídky ubytování Bohdaneč. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Agnes

Bohdaneč 167,Bohdaneč 28525

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: restaurace-hotel-sportpark-agnes@hotel.cz

Hotel Agnes - galerie

Hotel Agnes - Hodnocení

1x
0x
0x
0x
0x