Pension Hetlín ubytování Černíny

Fotografie uživatelů (12)

Pension Hetlín Pension Hetlín Pension Hetlín zobrazit všechny fotografie

Pension Hetlín

33526, 28401 Černíny

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Pension Hetlín *+

Pension Hetlín se nachází ve Středních Čechách přibližně 20 km na jih od Kutné Hory směrem ke Zruči nad Sázavou v obci Hetlín v lesnaté krajině v objektu zrekonstruovaného bývalého hostince na okraji obce. Ubytování je vhodné pro letní rekreaci pro milovníky přírody, turisty, cykloturisty, houbaře, sportovce, seniory i rodiny s dětmi k prožití příjemné dovolené. Oblast je vyhledávaná pro možnosti využití turistických a cykloturistických tras po blízkém a vzdálenějším okolí a pro množství kulturních a historických památek.

Společenský sál na dovolenou V přízemí penzionu je vesnický hostinec se sálem , nabízející základní nápoje a občerstvení. Intimitu při menších oslavách Vám zajistí salonek v původních prostorách s klenutým stropem. Prostor sálu je vhodný k pořádání různých seminářů, výstav, firemních školení, ale i ke kulturním a společenským aktivitám.

K dispozici je bazén o rozměru 8x4 m a půjčovna kol s možnost úschovy vlastních kol. Dvůr a zahrada k apartmánu na pronájem na dovolenou Dvůr se zahradou může sloužit k nerušenému posezení s přáteli. Příjemné soukromí je ideální pro organizované skupiny nebo k delšímu pobytu. V penzionu je možnost připojení na internet ! Ubytovaní hosté májí zajištěno před objektem parkovací místo. Penzion je nekuřácký.

Zaslat poptávku

Pokoje - Pension Hetlín

V objektu je umístěno 7 prostorných apartmánů s kapacitou 2 až 4 lůžka s možností přistýlky s vybaveným kuchyňským koutem a koupelnou se sprchou a WC.

Dostupnost - Pension Hetlín

Penzion je dostupný individuální dopravou, omezeně vlakem i autobusovou dopravou.

Máte-li zájem o další ubytování Černíny, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Pension Hetlín

33526,Černíny 28401

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: pension-hetlin@hotel.cz

Pension Hetlín - galerie

Pension Hetlín - Hodnocení

2x
1x
0x
0x
0x