HOTEL TRUMF ubytování Mladá Boleslav

Fotografie uživatelů (21)

HOTEL TRUMF HOTEL TRUMF HOTEL TRUMF zobrazit všechny fotografie

HOTEL TRUMF

Českobratrské náměstí 122, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hotel-trumf@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL TRUMF ***

Hotel Trumf se nachází v klidné části města v blízkosti historického centra. Hotel prošel celkovou rekonstrukcí. Blízké okolí nabízí množství kulturně-společenských aktivit (Městské divadlo, Škoda Museum). Také je hotel Trumf vyhledávaným kvůli blízkosti Školicího a kongresového centra Škoda Auto.

Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. K dispozici je také 1 apartmán. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Ve volném čase doporučujeme návštěvu Staroměstského náměstí a hradu s městským museem, ke kterým se z hotelu dostanete příjemnou 5 min. procházkou. Nebo si můžete projít metalovou cestu, která mapuje nejvýznamnější historické památky města.

Zaslat poptávku

Pokoje - HOTEL TRUMF

Bezplatné wifi připojení na internet, LCD TV-SAT, telefon s přímou volbou, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, toaleta, vysoušeč vlasů, trezor.

Apartmán: 2 samostatné pokoje (průchozí), bezplatné wifi připojení na internet, LCD TV-SAT, telefon s přímou volbou, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, toaleta, vysoušeč vlasů, trezor

Gastronomie - HOTEL TRUMF

Bohaté bufetové snídaně. V hotelu se nachází Restaurace. Nově otevřena nekuřácká restaurace s rozšířenou nabídkou jídel. Možnost využití salonku, pořádáni svateb, večírků nebo školicích akci.  Provozní doba restaurace: po až pá 10:30 – 22:00 hod. v případě potřeby přizpůsobíme otvírací dobu dle vašeho přáni.

Ubytování Mladá Boleslav – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

HOTEL TRUMF

Českobratrské náměstí 122,Mladá Boleslav 29301

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-trumf@hotel.cz

HOTEL TRUMF - galerie

HOTEL TRUMF - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x