Penzion DUO ubytování Mladá Boleslav

Fotografie uživatelů (16)

Penzion DUO Penzion DUO Penzion DUO zobrazit všechny fotografie

Penzion DUO

Boleslavská 1047 (Kosmonosy), 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion DUO

Penzion DUO se nachází na rozhraní Mladé Boleslavi a obce Kosmonos 500 metrů od automobilky Škoda Auto a. s. Penzion DUO je ideální příležitostí, kde se ubytovat v případě vaší služební cesty do Mladé Boleslavi. Mezi hosty patří lidé z automobilového průmyslu z celého světa, ale i spousta turistů. K dispozici jsou jedno a dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (WC,TV,SAT,WIFI,minibar). V rámci ubytování nabízíme snídaně formou švédských stolů.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion DUO

Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, televizorem se satelitním příjmem, připojením k Internetu pomocí WIFI a minibarem. Některé z pokojů jsou klimatizovány. Pro naše klienty je k dispozici po dohodě možnost parkování v objektu.
Venkovní část Penzionu DUO nabízí prostory pro grilování.

Gastronomie - Penzion DUO

Snídaně formou švédských stolů.

Okolí - Penzion DUO

V okruhu 200metrů od penzionu můžete navštívit jednu ze čtyř restaurací. Doprava je zajištěna i autobusovými spoji vzdálených nejdále 100 metrů od penzionu. Výletní cíle jsou pro Vás dosažitelné vaším osobním vozem nebo pohodlně autobusem či vlakem z vlakového nádraží vzdáleného 1,5 kilometru od penzionu. Příznivci techniky si mohou prohlédnout Muzeum Škody Auto a. s. Zájemci o kulturu nesmí vynechat zámek Mladá Boleslav, klášter Loreta Kosmonosy nebo si dopřát zábavný večer v zámku – pivovaru Dětenice vzdáleného 25 kilometrů od penzionu. Přátelé hor a turistiky si přijdou na své v 50 kilometrů vzdálených Jizerských horách s nejvyší horou Ještěd nebo na turistických výletech po Českém ráji při návštěve středověkého hradu Kost a nebo zřícenin hradů Valečov a Trosky. Nájezd na rychlostní komunikaci je vzdálen 1,5 kilometru od penzionu.

Dostupnost - Penzion DUO

Autobusová městská doprava 150m, vlak 2000m, autobusové nádraží 2000

Vyberte si nabídky ubytování Mladá Boleslav. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Penzion DUO

Boleslavská 1047 (Kosmonosy),Mladá Boleslav 29301

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-duo@hotel.cz

Penzion DUO - galerie

Penzion DUO - Hodnocení

5x
0x
0x
0x
0x