Art Hotel**** Poděbrady ubytování Poděbrady

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Art Hotel**** Poděbrady

Fotografie uživatelů (17)

Art Hotel**** Poděbrady Art Hotel**** Poděbrady Art Hotel**** Poděbrady zobrazit všechny fotografie

Art Hotel**** Poděbrady

Tyršova 236/III, 29001 Poděbrady

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: art-hotel@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Art Hotel**** Poděbrady ****

Art Hotel**** Poděbrady se nachází v centru města 150 m od lázeňské kolonády. Jedná se o novostavbu,která byla dokončena v říjnu 2012.

Hotel má k dispozici 8 dvoulůžkových pokojů, 2 jednolůžkové pokoje a 4 apartmány.

Součástí hotelu je restaurace a bar . Restaurace a hotel jsou vybaveny klimatizací. Předností je též bezbariérový přístup.

Zajímavostí hotelu je designové vybavení koupelen od nejznámějších světových designérů, jako jsou např. Philippe Starck, Lord Norman Foster, Ludovica a Roberto Palomba, Stefano Giovannoni (Alessi), Jette Joop a další. Čisté tvary, prvotřídní materiály a pečlivé zpracování vytvářejí harmonii a vnášejí do koupelen koncentrovaný klid.

Pro komfortní pobyt hostů slouží výtah, klimatizace, parkování zdarma, WIFI, internet a nekuřácké  prostředí na pokojích a rovněž v restauraci v době podávání obědů.

Zaslat poptávku

Pokoje - Art Hotel**** Poděbrady

Komfortní hotelové pokoje a apartmány jsou vybaveny zakázkovým nábytkem včetně kvalitních zdravotních matrací, nadstandardním sociálním zařízením (ve vybraných pokojích  hydromasážní vanou event. hydromasážním sprchovým  panelem), LCD televizí se satelitním příjmem, internetovou přípojkou, WIFI připojením a minibarem.

Gastronomie - Art Hotel**** Poděbrady

   Hotelová restaurace nabízí speciality české kuchyně ve spojení s moravskými víny a plzeňským

   Prazdrojem.Veškerá jídla vznikají ve spolupráci s našimi, pokud možno regionálními dodavateli, z  čerstvých a kvalitních surovin.

   Na stůl dostanete chutné a kvalitní české jídlo bez jakýchkoliv náhražek.

   Pro přípravu jídel z hovězího, vepřového a drůbežího masa využíváme moderní technologii Sous Vide.

Okolí - Art Hotel**** Poděbrady

Na břehu řeky Labe asi 50km východně od Prahy leží městečko Poděbrady. Hlavní atrakcí města jsou bezpochyby Lázně Poděbrady, ale nejenom tyto lázně přilákají každoročně asi 13000 návštěvníků. Poděbrady jsou díky své poloze v Polabské nížině ideálním místem pro cyklistiku. Hlavní cyklistická trasa vede po obou březích Labe v trase Poděbrady - Nymburk. Do Nymburka se z Poděbrad jezdí také na in-line bruslích.Dále v Poděbradech končí cyklotrasa Litovel - Poděbrady. Dalším sportem, který lze v tomto městečku pěstovat, je golf. Golfový klub Poděbrady byl založen v roce 1961. Hřište leží v rovinatém terénu na okraji lužního lesa. Více se dozvíte na stránkách Golfového klubu Poděbrady. Centrum rekreačních sportovních aktivit se nachází v areálu koupaliště na jednom z poděbradských jezer. Můžete si zde zahrát minigolf, stolní tenis, volejbal a hlavně se skvěle vykoupat. Taky bychom neměli zapomenout na možnost vyjížděk na koních (Jezdecký klub Poděbrady), hry pentaquetenis a také aerobic. Určitě byste si němeli nechat ujít výlet restaurační lodí Král Jiří (Poděbrady), která kotví u poděbradského zámku v Zámeckém přístavišti. Na výlet se můžete vydat i vyhlídkovým vláčkem. Zajímavý film můžete shlédnout v zámeckém biografu Poděbrady. V jeho těsné blízkosti se nalezá také Zámecké divadlo Na Kovárně Poděbrady.

Tipy na výlety do okolí

Pokud máte zvídavou náladu a chtěli byste vydět tradiční řemeslníky jako jsou provazník, svíčkář, hrnčíř, dráteník aj., pak zkuste navštívit Historické centrum Botanicus v Lysé nad Labem. Poděbrady jsou také vzdálené cca 40 km od známé Středověké krčmy Dětenice, která je oblíbená především proto, že se k vám místní hospodští chovají stejně, jak by tomu bylo ve středověku ("žer holoto líná" a podobně).

Dostupnost - Art Hotel**** Poděbrady

   Sjezd z dálnice D11 (E67) na Poděbrady přes náměstí krále Jiřího z Poděbrad (od Prahy),

   po 200 m odbočka vlevo směrem k vlakovému a autobusovému nádraží,po 400 m

   na rohu ulic Fugnerova a Tyršova odbočit vpravo na parkoviště hotelu.Od Hradce Králové

   odbočka za katolickým kostelem vpravo a dále jako ze směru od Prahy.

Ubytování Poděbrady – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Art Hotel**** Poděbrady

Tyršova 236/III,Poděbrady 29001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: art-hotel@hotel.cz

Art Hotel**** Poděbrady - galerie

Art Hotel**** Poděbrady - Hodnocení

9x
1x
0x
0x
0x