Hotel Zámeček ubytování Poděbrady

Fotografie uživatelů (19)

Hotel Zámeček Hotel Zámeček Hotel Zámeček zobrazit všechny fotografie

Hotel Zámeček

Husova 232, 29001 Poděbrady

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Zámeček ****

Nově zrekonstruovaný Hotel Zámeček je zasazen do krásného prostředí lužního lesoparku v blízkosti řeky Labe i centra Poděbrad. Nabízí moderní komfort ve stylovém prostředí a bohatě vybavené pokoje s celkovou kapacitou 85 lůžek. Pokoje jsou standardně vybaveny televizí se satelitem, telefonem, připojením na internet a minibarem. Součástí Hotelu Zámeček jsou konferenční sály a kvalitní banketové zázemí.

Zaslat poptávku

Máte-li zájem o další ubytování Poděbrady, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Zámeček

Husova 232,Poděbrady 29001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-zamecek@hotel.cz

Hotel Zámeček - galerie

Hotel Zámeček - Hodnocení

252x
56x
8x
6x
2x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 92%

 • Renata Kuprová

  Hotel je nádherný, obsluha usměvavá, jídlo výborné.

 • Anonym

  Vše v naprostém pořádku. Absolutní spokojenost.

 • Anonym

  Pobyt jsme si s maminkou užily, přijetí na recepci velmi milé, malý přípitek, dostatečná informovanost. Pokoje čisté, útulné, jen nám chyběl malý konferenční stolek a pohodlné křesílko. Balneo centrum přímo v hotelu, příjemné, procedury až na jednu masáž v pořádku, odpovídající (hodně záleží na personálu). Restaurace útulná, personál příjemný, jen kuchyň dva dny z pobytu neodpovídající kvalitě 4* hotelu, jídlo studené, kvalita závodní jídelny, když se otočila směna, jídlo se zlepšilo, takže záleží na kuchaři, ač tak značný rozdíl v kvalitě pokrmů je zarážející. Snídaně bufetové, dle mého malý výběr, každý den se velmi opakující. Při plné penzi zarážející, že se začíná až večeří ač příjezd na pobyt je nutný ve 13 hodin (obědy jsou do 14:30) a při odjezdu nárok na oběd je, nicméně pobyt končí opuštěním pokoje v 10:00. Celkový dojem až na těch pár drobností dobrý.

 • Petra Prokšová

  Hotel je v klidné lokalitě s velice ochotným personálem :-)

 • Jaroslav Tůma

  měli jsme příjemný pobyt

 • Miroslava Holcová

  velmi spokojená

 • Diana Francková

  Na hotelu nebylo vyloženě nic špatně. Vadila mi nižší úroveň restaurace a nabídka jídel.

 • Anonym

  Velmi příjemný pobyt, personál ochotný, snaží se se vším vyjít vstříc, pokoj čistý a naklizený. Připojení k netu na pokoji řešena vypůjčeným kabelem na recepci.

 • Hana Němcová

  S pobytem jsem byla náramně spokojena, určitě přijedu co nejdříve opět. Jídlo vynikající, personál v restauraci vynikající, taktéž v Modrém salonku, na recepci také. Veškeré procedury vynikající, včetně jejich provedení, jalovcová masáž vynikající, Vital zábal vynikající, vše další také, nejslabší dle mého názoru byl jogurtový zábal, včetně jeho provedení mladým panem. V kolonce komfort jsem uvedla o jednu hvězdičku méně, chybělo mi tam malé křesílko, týká se pokoje 115 , ubytování pro jednu osobu. Jinak vše vynikající, budu doporučovat známým, chystám se zařídit pobyt své mamince, tzv. "ušitý na míru".

 • Edita Písecká

  Pobyt v lázních byl velmi příjemný, především bych chtěla poděkovat paní Rychlíkové za ochotu a milou společnost.

Celkem záznamů: 163
1 2 3 4 5velikonoce-wellness-pobyt