SPA Hotel Felicitas **** ubytování Poděbrady

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > SPA Hotel Felicitas ****

Fotografie uživatelů (32)

SPA Hotel Felicitas **** SPA Hotel Felicitas **** SPA Hotel Felicitas **** zobrazit všechny fotografie

SPA Hotel Felicitas ****

Nám T. G. Masaryka 1437, 29001 Poděbrady

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

SPA Hotel Felicitas **** ****

SPA Hotel Felicitas **** je novostavbou s moderním léčebným a rehabilitačním centrem a patří k tomu nejlepšímu, co mohou Poděbrady svým návštěvníkům nabídnout. SPA Hotel Felicitas se nachází přímo na lázeňské kolonádě, co nepochybně přispívá k lukrativnosti tohoto hotelu. Hotel nabízí celkem 52 pokojů s kompletním příslušenstvím a moderním vybavením. Spa Hotel Felicitas nabízí komplex služeb pod jednou střechou ( ubytování, stravování, balneorehabilitační centrum, wellness centrum, kongresové centrum, podzemní garáže, atd ). Odpočinek a relax zažijete v našem wellness centru, které kromě sauny, páry, fitness, kosmetiky a kadeřnictví nabízí také spoustu zážitkových masáží a tělových zábalů včetně luxusních tělových ošetření Thalgo. V balneorehabilitačním centru jsou pod odborným lékařským dozorem poskytovány procedury zaměřené na léčbu srdce a oběhového ústrojí, pohybového aparátu a diabetes. Opravdový gastronomický zážitek zažijete v naší designové restauraci s kavárnou a letní terasou je otevřena denně od 7-22:00 hodin. Nabízí útulný moderní interiér s přátelskou atmosférou a se širokou nabídkou jídel mezinárodní kuchyně a kvalitních vín z celého světa. Máte zájem o lázeňské balíčky ve SPA Hotelu Felicitas?

Zaslat poptávku

Gastronomie - SPA Hotel Felicitas ****

Opravdový gastronomický zážitek zažijete v naší designové restauraci s kavárnou a letní terasou je otevřena denně od 700 do 2200 hodin. Nabízí útulný moderní interiér s přátelskou atmosférou a se širokou nabídkou jídel mezinárodní kuchyně a kvalitních vín z celého světa.

Dostupnost - SPA Hotel Felicitas ****

Spa Hotel Felicitas je velice dobře dostupný pro Pražany, obyvatele středních Čech,ale samozřejmě i z jiných krajů republiky. Nachází se pouze 50 km od Prahy blízko dálnice E67.

Další informace

Pozn. - Zvířata - povoleni jsou pouze malí psi a kočky.

Vyberte si nabídky ubytování Poděbrady. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

SPA Hotel Felicitas ****

Nám T. G. Masaryka 1437,Poděbrady 29001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: spa-hotel-felicitas@hotel.cz

SPA Hotel Felicitas **** - galerie

SPA Hotel Felicitas **** - Hodnocení

283x
47x
6x
0x
2x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 95%

 • Michaela Holubová

  Jsme pravidelnými zákaznicemi, ale bohužel musím konstatovat, že úroveň hotelu se zhoršuje. Na Vinném pobytu jsme se hroznu nedočkaly, úroveň služeb nic moc a jedna milá slečna na recepci to nezachrání. Za tyto peníze bych čekala profesionální přístup.

 • Marie Králová

  Rodiče byli s pobytem velmi spokojeni, služby perfektní, vřele doporučují!!!!

 • Josef Volf

  Byli jsme s pobytem velmi spokojeni. Tímto bych chtěl poděkovat celému personálu hotelu a zvlášť recepční paní Veronice Rybáčkové, za vše co pro nás udělala.

 • Anonym

  Pobyt se mi moc líbil, personál byl ochotný,služby splnily mé očekávání

 • Jiří Otta

  Vysoká spokojenost

 • Karel Jáchym

  Perfektní

 • Veronika Koulová

  Výborně umístěný hotel, přímo u kolonády, nedaloko obchody, nádraží, cyklostezka, výborné služby - jídlo, masáže, krásné prostředí, ochotný personál.

 • Milena Dvořáková

  Zde není co dodat. Vše bylo super.

 • Ivana Ligdová

  pobyt v hotelu se nám moc líbil a ani se nám nechtělo domů :) Určitě přijedeme zase.

 • Jitka Prášková

  Moderní hotel s příjemnou klidnou atmosférou. Nádherná restaurace, wellness centrum i pěkné a útulné pokoje. Vše dokonale ladí. Příjemný bonus je i pramen Poděbradky tekoucí v hale hotelu, kterým se můžete kdykoliv osvěžit.

Celkem záznamů: 154
1 2 3 4 5