SPA Hotel Felicitas **** ubytování Poděbrady

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > SPA Hotel Felicitas ****

Fotografie uživatelů (32)

SPA Hotel Felicitas **** SPA Hotel Felicitas **** SPA Hotel Felicitas **** zobrazit všechny fotografie

SPA Hotel Felicitas ****

Nám T. G. Masaryka 1437, 29001 Poděbrady

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

SPA Hotel Felicitas **** ****

SPA Hotel Felicitas **** je novostavbou s moderním léčebným a rehabilitačním centrem a patří k tomu nejlepšímu, co mohou Poděbrady svým návštěvníkům nabídnout. SPA Hotel Felicitas se nachází přímo na lázeňské kolonádě, co nepochybně přispívá k lukrativnosti tohoto hotelu. Hotel nabízí celkem 52 pokojů s kompletním příslušenstvím a moderním vybavením. Spa Hotel Felicitas nabízí komplex služeb pod jednou střechou ( ubytování, stravování, balneorehabilitační centrum, wellness centrum, kongresové centrum, podzemní garáže, atd ). Odpočinek a relax zažijete v našem wellness centru, které kromě sauny, páry, fitness, kosmetiky a kadeřnictví nabízí také spoustu zážitkových masáží a tělových zábalů včetně luxusních tělových ošetření Thalgo. V balneorehabilitačním centru jsou pod odborným lékařským dozorem poskytovány procedury zaměřené na léčbu srdce a oběhového ústrojí, pohybového aparátu a diabetes. Opravdový gastronomický zážitek zažijete v naší designové restauraci s kavárnou a letní terasou je otevřena denně od 7-22:00 hodin. Nabízí útulný moderní interiér s přátelskou atmosférou a se širokou nabídkou jídel mezinárodní kuchyně a kvalitních vín z celého světa. Máte zájem o lázeňské balíčky ve SPA Hotelu Felicitas?

Zaslat poptávku

Gastronomie - SPA Hotel Felicitas ****

Opravdový gastronomický zážitek zažijete v naší designové restauraci s kavárnou a letní terasou je otevřena denně od 700 do 2200 hodin. Nabízí útulný moderní interiér s přátelskou atmosférou a se širokou nabídkou jídel mezinárodní kuchyně a kvalitních vín z celého světa.

Dostupnost - SPA Hotel Felicitas ****

Spa Hotel Felicitas je velice dobře dostupný pro Pražany, obyvatele středních Čech,ale samozřejmě i z jiných krajů republiky. Nachází se pouze 50 km od Prahy blízko dálnice E67.

Další informace

Pozn. - Zvířata - povoleni jsou pouze malí psi a kočky.

Vyberte si nabídky ubytování Poděbrady. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

SPA Hotel Felicitas ****

Nám T. G. Masaryka 1437,Poděbrady 29001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: spa-hotel-felicitas@hotel.cz

SPA Hotel Felicitas **** - galerie

SPA Hotel Felicitas **** - Hodnocení

283x
47x
6x
0x
2x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 95%

 • Taťjana Ledlová

  Velmi dobré

 • Eva Kopecká

  po celý pobyt v hotelu jsem byla velmi spokojena, naprostá profesionalita všech pracovníků

 • Jana Mašková

  bYLA JSEM PO VŠECH STRÁNKÁCH SPOKOJENÁ

 • Marie Řezníčková

  Velice vstřícný přístup a ochota všeho personálu -recepční, masérky, obsluha restaurace, uklizečky. Moc se nám v tomto hotelu s kamarádkou líbilo.

 • Emílie Šimanová

  Celkově hodnotím ve všech oblastech na výbornou. Byla jsem velmi spokojena se vstřícným přístupem všech zaměstnanců. Byl to balzám pro tělo i duši.

 • Libuše Laštovková

  100% na vše. Doporučení - více osvětlení v restauraci při jídle je to příjemný.

 • Petra Koreisová

  Byli jsme velmi spokojeni.

 • Lucie Picková

  Hotel je na vybornem miste primo u kolonady, je moderni, velmi dobre vybaveny. Vse je soustredeno uvnitr, bazen, wellnes, restaurace, balneo centrum. Je cisty, na pokojich je perfektne uklizeno. Je tu velmi hezka restaurace, ktera nabizi vyborna jidla.

 • Anna Grečmalová

  MY HODNOTIME VELMI DORE.BOLI SME VELMI SPOKOJNI ZO VSETKYM PERSONALOM AJ CISTOTOU HOTELU.

 • Tomáš Jurčaga

  Velice se nám líbilo umítění hotelu i okolí, vynikající kuchyně, strašně milý a ochotný personál. Prostě ideální. Určitě se radi vrátíme :)

Celkem záznamů: 154
3 4 5 6 7Dárkové poukazy Spa.cz