Říční lázně Jizerka ubytování Nový Vestec

Fotografie uživatelů (22)

Říční lázně Jizerka Říční lázně Jizerka Říční lázně Jizerka zobrazit všechny fotografie

Říční lázně Jizerka

Pod Jizerkou 71, 25075 Nový Vestec

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Říční lázně Jizerka

Říční lázně Jizerka ubytovací kapacity jsou rozděleny na dvě kvalitativní úrovně, vyšší úroveň nabízí v současnosti trojice apartmánů, určených ke komfortnímu ubytování 2 osob v každém apartmánu.

Jako říční lázně se připomínají od roku 1935. Těšily se veliké návštěvnosti nejenom v době prvorepublikové, ale jejich obliba pokračovala i v době poválečné až do roku 1960.

Jsme plně schopni realizovat jakoukoliv zakázku na školení nebo rekreaci od malého rozsahu pro jednotlivé rodiny počínaje až po komplexní školení pro kolektivy konče. Naším cílem je zajišťovat precizní, efektivní a rychlý servis s ohledem na originální a nekonvenční řešení. Výsledkem pak je spokojený klient, který rád využívá našich služeb i do budoucna a rád se k nám vrací.

Zaslat poptávku

Pokoje - Říční lázně Jizerka

Zájemcům nabízíme tři apartmány v mírně odlišném provedení zařízení obývacího pokoje a ložnice. Vstup do apartmánu je samostatným vchodem z ulice do chodby, ze které je vstup do obývací části, ložnice a příslušenství (toaleta umývadlo a sprchový kout). Z obývací části je k dispozici výstup na terasu uvnitř areálu.

Gastronomie - Říční lázně Jizerka

Kapacita restaurace je ovlivněna počasím. Můžeme nabídnout: Jizerka: Školící a rekreační středisko - posezení u krbu. místo pro 70 hostů ve vnitřních prostorách, místo pro 80 hostů na letní terase, venkovní posezení u krbu, Restaurace - kuchyně. Restaurace upřednostňuje českou minutkovou kuchyni doplněnou specialitami podniku. Ze specialit jmenujme: Česká svíčková. Pro tyto příležitosti jsme schopni připravit celou akci, dle přání zákazníka. Pro svatby - prostřenou slavnostní tabuli Jizerka: Školící a rekreační středisko - prostřeno Jizerka: Školící a rekreační středisko - Podnikový raut

Okolí - Říční lázně Jizerka

Středisko Jizerka leží na okraji rozsáhlých lesních komplexů, kudy vedou stezky pro cyklisty, běžecké dráhy i pěšinky pro procházky a pěší turistiku.

Vyberte si nabídky ubytování Nový Vestec. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Říční lázně Jizerka

Pod Jizerkou 71,Nový Vestec 25075

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: ricni-lazne-jizerka@hotel.cz

Říční lázně Jizerka - galerie

Říční lázně Jizerka - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x