Pension Coloseum ubytování Průhonice

Fotografie uživatelů (12)

Pension Coloseum Pension Coloseum Pension Coloseum zobrazit všechny fotografie

Pension Coloseum

Květnové náměstí 5, 25243 Průhonice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Pension Coloseum ***

Pension Coloseum se nachází uprostřed malebného městečka Průhonice, v blízkosti krásného Průhonického zámeckého parku a Dendrologické zahrady. Svojí polohou i vybavením tvoří skvělou volbu pro návštěvníky přijíždějícími za obchodem i turistikou.Pension poskytuje pohodlné ubytování v 15-ti pokojích. Rozsáhlé prostory zajišťují ideální možnost v podobě konání firemních akcí, rodinných oslav či svatebních hostin. Jsme připraveni Vám poskytnout ten nejlepší servis a maximální profesionální přístup.

Zaslat poptávku

Pokoje - Pension Coloseum

Pension Coloseum nabízí ubytování v 15 příjemně vybavených nekuřáckých pokojích a celkem disponuje 36 lůžky. Každý pokoj je vybaven TV, fénem, vlastním sociálním zařízením a vysokorychlostním připojením k internetu přes Wi-Fi. Složení pokojů je následující: 1 x jednolůžkový pokoj, 9 x dvoulůžkový pokoj, 3 x třílůžkový pokoj, 2 x čtyřlůžkový pokoj Pro rodiny s dětmi doporučujeme využít možnost ubytování ve dvou pokojích spojených uzamykatelnými dveřmi.

Gastronomie - Pension Coloseum

Pension se nachází v objektu společně s restaurací Pizza Coloseum, která je proslulá svými vynikajícími italskými pokrmy a rozšířenou nabídkou vín. Na své si přijdou nejen dospělí, ale i děti. Pro ně zde nově vznikl dětský koutek se spoustou hraček a někonečné zábavy.

Okolí - Pension Coloseum

Historie Průhonic se datuje již od pátého tisíciletí př. n. l. a považuje se za nejstarší zemědělskou kulturu ve střední Evropě. Je zde mnoho možností využití volného času. V těsné blízkosti pensionu se nachází Průhonický zámek s úchvatným parkem o rozloze 250 ha, který je pod ochranou organizace UNESCO. Svým romantickým vzezřením je zámek rovněž ideálním místem pro konání svateb. Neméně krásným místem je dendrologická zahrada (otevřeno od dubna do října), odtud dostupná jen pár minut pěšky. Není divu, že tyto místa pro svou rozmanitost patří poslední dobou k těm nejnavštěvovanějším. Patříte - li mezi milovníky vody, neměli byste opomenout navštívít aqupark Čestlice, největší v Čechách a vzdálený pouze jednu stanici autobusem. Pokud si chcete jen tak zarelaxovat , je zde ideální možnost v podobě masáží. Krásnou zdejší přírodu si vychutnáte i ze sedadel kol. 24Km dlouhá Botičská zelená stezka je toho důkazem. Golfovým nadšencům doporučujeme navštívit golfová hřiště v okolí (vzdálenost 7- 30 km) např. Golf Hostivař, Golf klub Hodkovičky,Golf Resort Zbraslav, Ringhoffer Golf klub Štiřín nebo Golfové letovisko Konopiště, kde za návštěvu stojí rovněž známý zámek Konopiště.

Dostupnost - Pension Coloseum

Pension Coloseum je od centra Prahy vzdálen pouze 15km . Dostanete se k nám po Dálnici D1 Praha - Brno - Vídeň, EXIT 6 Průhonice, směr Průhonice centrum nebo náměstí. Pro navigaci ve svém voze volte prosím souřadnice: 50°0'5.504"N, 14°33'39.69"E Další možností je využití městské hromadné dopravy - metro trasa C, stanice "Opatov", autobusy c. 363 a 385 stanice Průhonice - Květnové náměstí.

Další informace

Které další služby Vám nabízíme? Transfery z / na letiště: v případě odvozu z letiště do pensionu nás prosím informujte o vašem čase přistání a čísle letu min. 24 hodin předem. V opačném případě, tedy z pensionu na letiště, je nutné transfer zarezervovat rovněž den před odletem Zajištění okružních jízd a výletů – v centru hlavního města, ale i mimo Prahu Zajištění pronájmu vozidla Vstupenky do Průhonického parku a do Zoo Praha Zajištění speciálních přání – narozeninové dorty, květiny, ovoce, piknikové koše, přáníčka Prodej drobných předmětů - známky, jízdenky na MHD, pohledy Kopírování a skenování

Máte-li zájem o další ubytování Průhonice, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Pension Coloseum

Květnové náměstí 5,Průhonice 25243

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: coloseum@hotel.cz

Pension Coloseum - galerie

Pension Coloseum - Hodnocení

21x
8x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 93%

  • - Matocha

    Velmi pěkné ubytování, slušné chování personálu, velmi dobrá dostupnost.

  • Renáta Siudová

    Děkujeme personálu za milé vystupování a příjemný pobyt. Vše bylo naprosto v pořádku. Doporučuji.

  • Martin Dlhopolček

    Do pokoje pronikal hluk kompresoru z přízemí i v noci,což nás rušilo.Příště bych si vybral jiný pokoj,jinak velmi spokojen.