HOTEL TULIPÁN ubytování Průhonice

Fotografie uživatelů (38)

HOTEL TULIPÁN HOTEL TULIPÁN HOTEL TULIPÁN zobrazit všechny fotografie

HOTEL TULIPÁN

Tulipánová 142, 25243 Průhonice

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: tulipan@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL TULIPÁN ***

Hotel Tulipán se nachází v obci Průhonice při dálnici D1 Praha-Brno-Vídeň 10km od centra Prahy a v dosahu pražské hromadné dopravy. Pouze několik minut pěší chůze od hotelu se nachází krásný zámecký Průhonický park, který je pod ochranou UNESCO,  jedinečná dendrologická zahrada a největší aquapark ve střední Evropě - Aquapalace Čestlice. Hotel Tulipán je vyhledávaným hotelem obchodní klientelou, které poskytuje vyhovující prostředí pro jejich obchodní jednání a školení. Ubytování v hotelu vyhledávají  též turisté přijíždějící za krásami Prahy a jejího okolí a návštěvníci blízkého aquaparku. 

SALONKY - Hotel Tulipán poskytuje obchodní klientele vhodné zázemí pro pořádání odborných seminářů a obchodních jednání. K tomu účelu jsou k dispozici tři salonky s denním světlem a možností variabilního uspořádání stolů. Tuto nabídku lze rozšířit o další menší samostatné prostory. 

Zdarma WIFI přístup na internet po celém hotelu.

Zdarma parkování na hotelovém parkovišti.  

 

 

 

 

 

 

Zaslat poptávku

Pokoje - HOTEL TULIPÁN

Hotel Tulipán nabízí ubytování ve 30 převážně dvoulůžkových pokojích. K dispozici jsou též jednolůžkové  pokoje a rodinné tří a čtyřlůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, vysoušečem vlasů, telefonem a TV

Ubytování Průhonice – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

HOTEL TULIPÁN

Tulipánová 142,Průhonice 25243

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: tulipan@hotel.cz

HOTEL TULIPÁN - galerie

HOTEL TULIPÁN - Hodnocení

10x
3x
0x
0x
0x