ACADEMiC HOTEL A KONGRESOVÉ CENTRUM ubytování Roztoky

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > ACADEMiC HOTEL A KONGRESOVÉ CENTRUM

Fotografie uživatelů (20)

ACADEMiC HOTEL A KONGRESOVÉ CENTRUM ACADEMiC HOTEL A KONGRESOVÉ CENTRUM ACADEMiC HOTEL A KONGRESOVÉ CENTRUM zobrazit všechny fotografie

ACADEMiC HOTEL A KONGRESOVÉ CENTRUM

Tyršovo náměstí 2222, 25263 Roztoky

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

ACADEMiC HOTEL A KONGRESOVÉ CENTRUM ****

Academic Hotel & Congress Centre nabízí kompletní hotelové a konferenční služby ve zcela moderních prostorách **** hotelu. Jedná se o nový, moderní hotel otevřen v prosinci 2006.

Našim hostům je k dispozici 51 pokojů s celkovým počtem 121 lůžek. 5 pokojů je jednolůžkových, 22 pokojů je dvoulůžkových a 24 pokojů je dvoulůžkových s možností přistýlky. Pro rodiny s dětmi jsou určeny „family rooms“ (dva pokoje s jedním vchodem). Všechny pokoje jsou velikostně nadstandardní, v pátem a šestém podlaží hotelu navíc s prostornou lodžií. Některé pokoje jsou přizpůsobeny pro pobyt invalidních nebo nepohyblivých hostů.

Hotel Academic je unikátní svou interiérovou výzdobou. Ta je pojata jako stálá výstavní galerie. Na chodbách ve 3. podlaží najdete čtyři velkoformátové unikátní fotografie Oldřicha Karáska z 60. let minulého století z Londýna. Chodbu ve 4. podlaží a hotelovou restauraci zdobí snímky hudebníků a herců od Olega Homoly z let 1978 – 1986.

Na výzdobě pokojů se podílelo 13 dalších českých fotografů. Každý pokoj obsahuje sérii tří fotografií od jednoho autora a dodává tím pokoji jedinečnou a nezaměnitelnou atmosféru.

Zaslat poptávku

Pokoje - ACADEMiC HOTEL A KONGRESOVÉ CENTRUM

Ke standardnímu vybavení každého pokoje patří:

TV se satelitním příjmem telefon s přímou provolbou bezplatný vysokorychlostní internet koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a vysoušečem vlasů trezor minibar automatická klimatizace s možností vlastní regulace

Všechny pokoje jsou nekuřácké a jsou vybaveny nejnovějšími typy ochranných a požárních systémů.

Gastronomie - ACADEMiC HOTEL A KONGRESOVÉ CENTRUM

Pro hotelové hosty i pro ostatní návštěvníky hotelu jsou k dispozici tři gastro provozy, mezi nimiž si každý host jistě vybere. Pro klidné večeře či obědy v příjemné atmosféře nabízíme restauraci v prvním podlaží hotelu, kde je sestaveno menu dle moderních gastronomických trendů s možností ochutnání jak české, tak mezinárodní kuchyně. V současné době již považujeme za standard, že je restaurace plně klimatizovaná, nekuřácká a vybavená dětskými sedačkami a koutkem na hraní.

Hotelová kavárna Galerie v lobby baru nad recepcí je místem, kde lze příjemně trávit chvíle před odjezdem, v průběhu přestávek konferencí nebo jen tak posedět u výborné kávy. Zde se každé dva měsíce střídají výstavy našich předních profesionálních i amatérských fotografů. Pro ty, kteří si chtějí užívat do ranních hodin, nabízíme Serpentine bar se čtyřmi bowlingovými dráhami, kulečníkovým stolem a tyčovým fotbálkem.

Dostupnost - ACADEMiC HOTEL A KONGRESOVÉ CENTRUM

Autobusová zastávka "Tyršovo náměstí" situována přímo před hotelem s dopravní dostupností 15 minut na stanici metra "Dejvická".

Vlakové nádraží vzdálené zhruba 500 metrů s přímým spojem do stanic "Praha - Hlavní nádraží" a "Praha - Masarykovo nádraží" s dojezdem 15 minut.

Letiště Václava Havla je vzdálené 13km.

Máte-li zájem o další ubytování Roztoky, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

ACADEMiC HOTEL A KONGRESOVÉ CENTRUM

Tyršovo náměstí 2222,Roztoky 25263

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

ACADEMiC HOTEL A KONGRESOVÉ CENTRUM - galerie

ACADEMiC HOTEL A KONGRESOVÉ CENTRUM - Hodnocení

10x
2x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 95%

 • Anonym

  .... do hotelu Academic se vracíme s partnerem velice rádi. Jsme tam spokojeni a celkový dojem je velice příjemný.

 • Novák Novák

  Vše naprosto perfektní

 • Anonym

  maximalni spokojenost,vsem doporucuji

 • Dagmar Dančevská

  Hotel je situován ve velmi pěkném a klidném prostředí nedaleko hl. města Prahy. Poloha hotelu je velmi vhodná pro klidné prožití rodinné dovolené. Služby hotelu jsou na velmi dobré úrovni, stejně tak i jeho vybavení. Personál je vstřícný a velmi milý. Vřele doporučuji všem, kdo chtějí prožít klidnou dovolenou "v přírodě" a přece v Praze. :o)

 • Viola Jahn

  ---