penzion Hraniční bouda ubytování Jílové

Fotografie uživatelů (1)

zobrazit všechny fotografie

penzion Hraniční bouda

Jílové-Sněžník 95, 40701 Jílové

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

penzion Hraniční bouda

Hraniční Bouda je příjemný rodinný penzion s mnohaletou tradicí, který najdete nedaleko severočeského Děčína. Penzion stojí na okraji vesničky Sněžník, v regionu Českosaské Švýcarsko.

Svým hostům nabízí kromě příjemného posezení a ubytování v útulných pokojích, také dobrou výchozí polohu pro nesčetné výlety do okolí. Náš personál Vás rád uvítá každý den od desíti do desíti.

Zaslat poptávku

Pokoje - penzion Hraniční bouda

Ubytování

Náš penzion Vám nabídne především ničím nerušený pobyt v krásné přírodě. Vybírat si můžete ze široké škály ubytování. Všechny pokoje prošly v roce 2008 renovací, včetně sociálního zařízení, každý pokoj má své vlastní.

Celkem má penzion kapacitu 20 lůžek. K dispozici jsou jak dvoulůžkové pokoje, tak třílůžkové – vždy s možností přistýlky .

Gastronomie - penzion Hraniční bouda

Místní kuchyně si během let svého působení získala několik desítek „štamgastů“. Oblíbená jsou nejenom hotová jídla, ale také speciality, ke kterým v poslední době přibyly výtečné steaky a široká nabídka ryb.

Naše stylově vybavená restaurace má kapacitu 50 míst, v letním období je k dispozici také 20 míst na terásce. Samozřejmostí je vlastní parkoviště.

Akce

Ať už jde o narozeniny, svatbu nebo třeba i školení, náš personál má s pořádáním akcí velké zkušenosti. Rádi Vám tedy s jejich uspořádáním pomůžeme.

Okolí - penzion Hraniční bouda

Oblast Českosaského Švýcarska v sobě skrývá nespočet možností, kam vyrazit na výlet. V bezprostřední blízkosti penzionu se v nadmořské výšce 726 m nachází rozhledna Děčínský Sněžník.

Nedaleko můžete také navštívit Tiské skály, které jsou jako dělané pro milovníky horolezectví. Samotné město Děčín může nabídnout několik míst, která stojí za návštěvu – ať už jde o Děčínský zámek, krásnou Zoologickou zahradu nebo vyhlídku na Pastýřské stěně.

Největším lákadlem ale zůstává Národní park České Švýcarsko, který je vzdálen zhruba 25 km od penzionu. Turisty je nejvíce oblíbená Pravčická brána nebo Soutěsky ve Hřensku, kde se projíždějí na pramicích.

V létě je oblast oblíbená turisty, horolezci, cyklisty i vyznavači in-line bruslení. V zimě potkáte běžkaře a přímo na Sněžníku se každoročně konají závody psích spřežení.

Vyberte si nabídky ubytování Jílové. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

penzion Hraniční bouda

Jílové-Sněžník 95,Jílové 40701

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-hranicni-bouda@hotel.cz

penzion Hraniční bouda - galerie

penzion Hraniční bouda - Hodnocení

7x
0x
0x
0x
0x