HOTEL LABE ubytování Litoměřice

Fotografie uživatelů (11)

HOTEL LABE HOTEL LABE HOTEL LABE zobrazit všechny fotografie

HOTEL LABE

Vrchlického 10, 41201 Litoměřice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL LABE **

V celém objektu je zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Pro aktivní odpočinek mohou naši hosté navštívit krytý bazén, který je vzdálen pouhých pár metrů od hotelu. Pokud hledáte recept na vyplnění volných chvil, rádi Vám pomůžeme a zajistíme pro Vás kompletní organizaci turistických prohlídek, návštěv divadel, kin a muzeí, apod.

U hotelu je zdarma k dispozici parkoviště, hotelový trezor, směnárna. Z placených služeb je to praní prádla, zajištění kulturního či sportovního programu dle přání zákazníka, osobní doprava mikrobusem (pro 8 osob), minibusem (pro 20 osob) nebo osobními vozy.

Zaslat poptávku

Pokoje - HOTEL LABE

Nabízíme pohodlné ubytování ve 115 pokojích různých velikostí a typů. 30 dvoulůžkových pokojů ***, 20 dvoulůžkových pokojů **, 15 třílůžkových pokojů a 50 apartmánů pro dlouhodobé ubytování.

Do výbavy všech pokojů patří koupelna s vlastním sociálním zařízením, televize se satelitním příjmem, telefon, chladnička a trezor.

Gastronomie - HOTEL LABE

K příjemnému posezení Vás zveme do hotelové restaurace, která svou pestrou nabídkou jídel tradiční české i mezinárodní kuchyně uspokojí i velké labužníky.

Okolí - HOTEL LABE

Hotel Labe – nabízí ubytování v centru královského města Litoměřice (25.000 obyvatel), v blízkosti výstaviště Zahrada Čech. Litoměřice leží dálniční trase D8 Praha – Teplice – Drážďany – Berlín, které umožňuje rychle spojení do Prahy (35 min.)

Dostupnost - HOTEL LABE

Zastávka: 500 m Autobusové nádraží: 500 m Centrum: 500 m Vlakové nádraží: 500 m

Další informace

Snídaně je zahrnuta pouze u pokojů *** typu.

Vyberte si nabídky ubytování Litoměřice. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

HOTEL LABE

Vrchlického 10,Litoměřice 41201

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotellabe@hotel.cz

HOTEL LABE - galerie

HOTEL LABE - Hodnocení

36x
21x
14x
4x
2x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 77%

 • Jaroslava Nováková

  K personálu bych chtěla jen napsat, pokud je hotel přístupen po celou noc, není možné, aby se paní recepční tvářila silně nepříjemně, že někdo přichází později. Pokud je to hotel, není vhodné, aby s klienty zde byli ubytovaní lidé na ubytovně a hlavně sociálně slabší. Pro ně by mělo být vhodnednější místo.

 • Libuše Kořínková

  Malá parkovací kapacita, v dnešní době dosti omezené wifi připojení k internetu.

 • Jindrich Divíšek

  Vzhledem k ceně odpovídající kvalita.

 • Daniela Pravcová

  práce personálu a čistota hotelu v pořádku, nedostatek byl netěsnící a obtížně otvíratelné okno na pokoji 10/10, tím pádem i velký hluk z venku a chladno na pokoji.

 • Miroslav Kyselák

  Byl jsem zcela spokojen.

 • Jiri Marek

  Parkovani bez problemu, na pokoji byla i kuchynka, ale bez jakehokoli varice nebo rychlovarne konvice - priste si vezmu s sebou. Celkove jsme byli spokojeni, urcite sluzby tohoto hotelu opet vyuzijeme.

 • Ing. Trhlík

  Vše OK

 • Marie Vrbová

  Byli jsme velmi spokojeni,ubytování na hotelu bylo příjemné a personál se choval velmi vstřícně. Pokud budeme mít někdy v budoucnu cestu do Litoměřic,tak se znuvu ubytujeme zde.

 • Společenstvo kominíků České republiky

  Velmi spokojen.

 • paní Daňková

  V Hotelu se mi velmi líbilo a hodnotím velmi kladně.

Celkem záznamů: 20
1 2