Rezidence Náčkovice ubytování Úštěk

Fotografie uživatelů (21)

Rezidence Náčkovice Rezidence Náčkovice Rezidence Náčkovice zobrazit všechny fotografie

Rezidence Náčkovice

Náčkovice 22, 41145 Úštěk

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Rezidence Náčkovice ****

Objekt kde můžete strávit svůj volný čas v absolutním klidu a soukromí se nachází v obci Náčkovice u Lovečkovic, 605 metrů nad mořem, nedaleko televizního vysílače Buková Hora a starobylého městečka Úštěk. Jen pár metrů pod rozhlednou Víťova vyhlídka z které je krásný rozhled na desítky kilometrů. Rezidence je vhodná pro početné rodiny, partu přátel a společenské události v každé roční době a za každého počasí. Komplex se skládá ze tří objektů, venkovního posezení s krbem a pozemku o výměře 8700 m2 z větší části oploceného zdí. Hlavní budova je určena k ubytování celkem 15 osob, obsahuje 5 ložnic s celkem 13 lůžky a 2 přistýlkami, 2 plně vybavené kuchyně, obývací pokoj, prosklenou lodžii a 2x sociální zázemí s prádelnou. Druhý objekt je společensko-relaxační a třetí je krytý bazén s hernou. Pro turisty, cyklisty a v zimních měsících pro milovníky bílé stopy a snowkitingu je objekt dobrým výchozím bodem. Ti kteří mají rádi výlety se mohou potěšit výhledem na krásy Českého středohoří z mnoha okolních vyhlídek a rozhleden. Dále je zde k vidění několik hradů, zámků a skanzenů. Za povšimnutí stojí místa, která filmaři zvěčnili v mnoha filmech a pohádkách. Připomeňte si záběry třeba z filmů Kolja, Rebelové, Hlídač č. 47, Zámek v Čechách, Páni Kluci, pohádek Princ a Večernice, Dešťová víla a mnoha dalších. Pokud máte chuť jen odpočívat, relaxovat a užívat si zaslouženého volna, můžete trávit své chvíle v maximálním soukromí ve velikém oploceném areálu, kde se nachází krásná zahrada s okrasnými stromy a dřevinami. Celý tichý uzavřený areál ocení především rodiny s dětmi, které mohou mít absolutní volnost a přitom být v bezpečí. Za nepříznivého počasí se můžete uchýlit do relaxačně-společenského objektu, kde si každý najde to své. Děti mohou strávit čas v herně, pánové u baru s dobrým pivem a dámy mohou relaxovat v sauně nebo ve vířivé hydromasážní vaně. V dalším zastřešeném objektu se můžete po celodenních aktivitách vykoupat ve vyhřívaném bazénu. Je zde také parní masážní sprchový kout a herna se stolním tenisem, elektronickými šipkami, kulečníkem a dětský koutek. V areálu zahrady je pískoviště pro děti, ohniště, hřiště na volejbal, badminton, nohejbal a líný tenis. Je zde také ruský kuželník.

Zaslat poptávku

Pokoje - Rezidence Náčkovice

Celková kapacita objektu je 15 osob, v 5 ložnicích. V podkroví 4 lůžkový pokoj. Je to nejkrásnější pokoj s balkónem. V 1. patře jsou celkem 3 ložnice 2, 3 a 4 lůžkové, v přízemí je ložnice s dvoulůžkem jako součást apartmánu s kuchyní a obývacím pokojem.

Gastronomie - Rezidence Náčkovice

K dispozici jsou dvě plně vybavené kuchyně v přízemí a 1. patře hlavní budovy.

V pracovních dnech lze zajistit dovoz čerstvých teplých obědů v ceně 80Kč. Na výběr je ze 3 jídel + polévka. Jídla jsou vakuově uzavřena v plastových miskách a tím je zajištěna jejich trvanlivost. Proto lze nabídku využít i pro večerě nebo víkend.
Na přání je možno připravit individuální pohoštění dle požadavku (obložené mísy, speciální guláše, pečené a smažené maso, atd.) nebo naložené maso ke grilování. V zimním období lze zajistit vepřové hody. Rádi bychom vyhověli všem vašim přáním a požadavkům, neváhejte nás kontaktovat!

V letních měsících je součástí nabídky ve společensko relaxační budově točené pivo Březňák 11° a točená Malinovka, volně k dispozici v samoobslužném baru. V období září - červen je nutné vždy objednat předem celý sud z nabídky. Můžete mít i vlastní sud.

Okolí - Rezidence Náčkovice

Zveme Vás k relaxaci a odpočinku ve východní části Chráněné krajinné oblasti Českého středohoří, které je nejmohutnějším projevem bývalé sopečné činnosti v Česku, což mu dalo majestátní krajinný ráz. Krásné přírodní scenérie, které rozděluje řeka Labe, můžete shlédnout z nesčetného počtu vyhlídek a rozhleden.

Dostupnost - Rezidence Náčkovice

Od Prahy po dálnici D8 směr Teplice, exit 29 Roudnice nad Labem. Stále po silnici číslo 240 přes Roudnici n. L., Polepy, Liběšice, Lovečkovice. V Lovečkovicích vpravo směr Verneřice, po cca 5km na křižovatce u obce Mukařov doleva směr Klínky. Po 2km přijedete do Náčkovic (cestou minete rozhlednu). Na první odbočce vpravo na štěrkovou cestu a přijedete k horní bráně.

Další informace

V ceně pobytu není zahrnuta spotřeba elektrické energie v ceně 5,- Kč/kWh a spotřeba plynu pro vytápění v ceně 70,- Kč/m3 dle skutečné spotřeby. Minimální délka ubytování je v sezóně červenec - srpen 7 nocí, mimo sezónu 2 noci. Sleva 10% při ubytování na 2 týdny a více. Při nástupu ubytování se skládá kauce ve výši 5.000,- Kč, která bude vrácena nebo vyúčtována dle způsobených škod při předání objektu po ukončení pobytu. Pobyt s domácím zvířetem je možný za poplatek 75,- Kč/den. Po dohodě možno zapůjčit dětskou postýlku za poplatek 150,- Kč/pobyt, ohřívač láhví, sterilizátor, nočník a dětskou židličku zdarma. Hlavní budova je nekuřácká, kromě balkónu podkrovního pokoje. V ostatních prostorách je kouření povoleno. Parkování až pro 8 vozidel je přímo v objektu. Prostor pro uschování kol, lyží, kočárků, atd. Wifi internet zdarma v celém objektu.

Vyberte si nabídky ubytování Úštěk. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Rezidence Náčkovice

Náčkovice 22,Úštěk 41145

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: rezidence-nackovice@hotel.cz

Rezidence Náčkovice - galerie

Rezidence Náčkovice - Hodnocení

1x
0x
0x
0x
0x