Hotel Loučky ubytování Litvínov

Fotografie uživatelů (40)

Hotel Loučky Hotel Loučky Hotel Loučky zobrazit všechny fotografie

Hotel Loučky

Máchova 1727, 43601 Litvínov

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Loučky ****

Hotelový a sportovní areál Loučky je situován v klidném lesnatém prostředí na předměstí Litvínova a úpatí Krušných hor. Svou výjimečnou polohou v blízkosti Mostu a Krušných hor, příjemným prostředím, moderním konferenčním vybavením a úrovní služeb je přitažlivý jak pro obchodní klientelu, tak i pro turisty, a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Loučky

Nabízíme pokoje dvou kategorií. Ve čtyřhvězdičkovém hotelu jsou to dvoulůžkové, třílůžkové pokoje s možností přistýlky a apartmány. Ve tříhvězdičkovém penzionu pouze dvoulůžkové pokoje s malou koupelnou, kromě pokojů č. 9+10, které mají společnou velkou koupelnu s vanou. 

Gastronomie - Hotel Loučky

Součástí areálu je restaurace s venkovní i prosklenou terasou.

Vyberte si nabídky ubytování Litvínov. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Loučky

Máchova 1727,Litvínov 43601

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-loucky@hotel.cz

Hotel Loučky - galerie

Hotel Loučky - Hodnocení

14x
4x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 94%

 • Helena

  Využila jsem hotel již několikrát i s rodinou naprostá spokojenost,klidné prostředí,příroda,jídlo ok.Parkování také ok,personál vždy vstřícný a příjemný.Díky a mohu jen doporučit.

 • Jaroslav Lapáček

  Hotel se nachází v krásném prostředí. Interiér je také moc hezký. Velmi se nám zde líbilo a doporučujeme i ostatním lidem.

 • Anonym

  Služby a ubytování jsou na vysoké úrovni

 • Zuzana Václavíková

  Hotel Loučky v Litvínově nemá chybu, počínaje umístěním v přírodě, kvalitou ubytování, kvalitou a ochotou personálu, dobrou kuchyní a konče čistotou. Vřele doporužuji.

 • pan Procházka

  Příjemně překvapen - útulný a čistý pokoj, příjemné posezení v restauraci s milou obsluhou a dobrým jídlem.

 • Pavel Zuzánek

  10

 • Jan Petrus

  Příjemné prostředí na okraji Litvínova ve velmi klidné čtvrti, na hranici lesoparku. Nové prostory.

 • Michal Poklon

  Penzion byl co se týče poměru cena/kvalita špičkový. Vezmeme li v ůvahu, že se jednalo o 450,- na osobu včetně snídaně a parkování, pak se jedná o jeden z nejlepších pobytů v dané lokalitě. Co se týče personálu, zejména bych chtěl poděkovat obsluze v restauraci, příjemné a vstřícné chování s úsměvem bylo samozřejmostí - práce je evidentně baví. Zaskočila mne snad jen trochu kvalita jídla které jsme si objednali, nebylo vyloženě špatné, ale asi bychom se najedli lépe někde v hospodě ve městě. Celkově příjemný pobyt za velmi dobré peníze. Děkujeme