Hotel Camelot ubytování Tisá

Fotografie uživatelů (9)

Hotel Camelot Hotel Camelot Hotel Camelot zobrazit všechny fotografie

Hotel Camelot

Tisá 355, 40336 Tisá

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Camelot ***

Už na první pohled Hotel Camelotslibuje netradiční dovolenou. Celý areál i hotel sám dýchá rytířskou atmosférou. A tak se hosté mohou ubytovat v komnatách, své kočáry ponechat na vlastním parkovišti, kde kat veškerý majetek ochrání před lapky, a v krčmě se nechat obsloužit šenkýřkou a prolít své hrdlo chladivým mokem.

Hotel Camelot se nachází v krásném prostředí Tisských skal, jejichž prostředí si pro natáčení vybrali mnozí filmaři, naposledy produkce studia Walt Disney pro film Letopisy Narnie – Lev, čarodějnice a skříň.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Camelot

Hotel Camelot nabízí ubytování ve dvou až pětilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV + SAT. Pro náročnější klienty je připraven apartmán. Celková kapacita hotelu je 42 lůžek. Na pokoji Vás může navštívit privátní pokojová pedikérka, manikérka, kosmetička.

Gastronomie - Hotel Camelot

Hosté si mohou vychutnat pravou zbojnickou kuchyni v prostorné restauraci se 60 místy k sezení. Možnost grilování na terase nebo privátních setkání v hradním sklípku. V hotelu je možné zajistit svatební hostinu (svatby s obřadem v místě) a jiné rodinné oslavy a firemní večírky. Hotel Camelot Vám zajistí živou hudbu, rytířské turnaje, břišní tanečnice, kejklířské show, kouzelníka, break dance show, travesti show a mnoho dalšího.

Okolí - Hotel Camelot

K dispozici je venkovní bazén, tenisový kurt a sauna. V okolí je možno pořádat pěší, cyklistické či zimní lyžařské výlety po okouzlujícím okolí Labských pískovců (skalní město Tisské stěny se nachází pouze několik metrů od hotelu). V případě zájmu Hotel Camelot zajistí výlety po okolí s průvodcem, na koni, leteckou prohlídku Tisé či sportovní a adrenalinové aktivity. Pokud máte rádi památky, pak je možné navštívit hrad Střekov v Ústí nad Labem, Děčínský zámek, vojenskou pevnost Terezín. V létě potěší výlet do ústecké ZOO a děčínského Aqua parku, v zimě lyžování v lyžařském areálu Zadní Telnice (8 km od hotelu). Netradiční zážitek Vám přinese návštěva vyhlídkové restaurace Větruše v Ústí nad Labem.

Dostupnost - Hotel Camelot

Obec Tisá leží 10 km od Ústí nad Labem, 3 km od státní hranice s Německem a 6 km od dálnice D8 (E55).

Hostům je k dispozici hotelové taxi.

Další informace

Parkoviště u objektu. K dispozici sklepní vinárna - možnost DVD, Videa, TV či datového projektoru. Pes povolen za poplatek 100,-Kč. Parkoviště u hotelu. Domácí zvíře povoleno za poplatek 100,-Kč-den. Pokoje se sociálním zařízením Satelit na pokoji Sprchový kout na pokoji Televizor na pokoji Toaleta na pokoji Vhodné pro turistiku

Máte-li zájem o další ubytování Tisá, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Camelot

Tisá 355,Tisá 40336

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-camelot@hotel.cz

Hotel Camelot - galerie

Hotel Camelot - Hodnocení

5x
3x
1x
0x
0x