Habrovická Bašta ubytování Ústí nad Labem

Fotografie uživatelů (16)

Habrovická Bašta Habrovická Bašta Habrovická Bašta zobrazit všechny fotografie

Habrovická Bašta

Habrovice 29, 40340 Ústí nad Labem

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Habrovická Bašta ***

Penzion Habrovická Bašta se nachází v městské části Habrovice 4 km od centra Ústí nad Labem v malebné krajině lákající k pěším procházkám nebo výletům na kolech. Nové golfové hřiště cca 400 m daleko od penzionu.

Kapacita ubytování je 17 lůžek ve složení 3x třílůžkový a 2x čtyřlůžkový pokoj, možnost dvou přistýlek. Pokoje jsou stylově a standardně zařízené barevným televizorem. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Snídaně se podávají v restauraci. Uzamčené parkoviště ve dvoře pro 5 aut. Pokoje mají vlastní vchod.

Zaslat poptávku

Pokoje - Habrovická Bašta

V naší restauraci, se trochu vrátíte do dětských let, jelikož je vyzdobená originálními loutkami řezbáře Míry Nebeského. Konají se u nás mimo jiné svatby a oslavy, můžete si zahrát kulečník, máme i dětský koutek na zahradě, kde je terasa k posezení pro naše hosty. Kolaři u nás mají také zelenou, takže pokud rádi jezdíte na kole, určitě Vás rádi uvidíme a pomůžeme Vám načerpat sílu do dalších kilometrů

Ubytování Ústí nad Labem – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Habrovická Bašta

Habrovice 29,Ústí nad Labem 40340

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: habrovicka-basta@hotel.cz

Habrovická Bašta - galerie

Habrovická Bašta - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x