Chatová osada Stvořidla ubytování Trpišovice

Fotografie uživatelů (27)

Chatová osada Stvořidla Chatová osada Stvořidla Chatová osada Stvořidla zobrazit všechny fotografie

Chatová osada Stvořidla

Dobrovítova Lhota 46, 58401 Trpišovice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Chatová osada Stvořidla ***

Ubytování pro rodiny s dětmi, pejskaře, rybáře, houbaře,cyklisty i vodáky - Chatová Osada Stvořidla již roky opakovaně vyhledávaná dovolená v chatkách. 

Cenově velmi výhodné, pohodlné čtyřlůžkové chatky se nacházejí v romantickém údolí vodácké řeky Sázavy v chráněné přírodní rezervaci 5 km od Ledče nad Sázavou v Trpišovicích. Díky rozsáhlým smíšeným lesům je zde velmi čisté přírodní prostředí i vyhlášený a známý houbařský i rybářský ráj.

 

Zaslat poptávku

Pokoje - Chatová osada Stvořidla

CHATKY jsou pro 2-4 osoby, velmi dobře zařízené a účelně vybavené pro rodinnou rekreaci. Zavedena teplá i studená pitná voda až do chatky. Čalouněný sedací koutek se stolkem, ložnice s patrovými, lamelovými postelemi je oddělena závěsem. Kuchyňský kout je zcela nově vybaven kompletním nádobím, nerez hrnce, talíře, pánev, hrnky, příbory atd...mikrovlnkou,rychlovarnou konvicí, dvouvařičem a chladničkou.

Moderní a čisté sociální zařízení je v bezprostřední blízkosti.

Gastronomie - Chatová osada Stvořidla

Základní potraviny a rychlé občerstvení lze koupit nedaleko osady. Jídelna  je 20 m od chatek. V okolí jsou 3 restaurace.

Okolí - Chatová osada Stvořidla

V okolí chatové osady Stvořidla v Trpišovicích stojí za návštěvu krásné město Humpolec. Humpolec leží ve Východních Čechách, severozápadním směrem od Jihlavy. Nedaleko města prochází dálniční tah vedoucí z Brna do Prahy. Město je obklopeno vrcholky Českomoravské vysočiny. Město je obklopeno zalesněnými kopci. V nedalekém okolí města je vybudována celá řada chovných rybníků. Východním směrem od Humpolce u obce Plačkov je u stejnojmenného rybníka vybudováno přírodní koupaliště. Od východního okraje města se zvedá kopec ( 644 m.n.m.) na jehož vrcholku je zřícenina hradu Orlík. Z města Humpolce a kolem zříceniny hradu je vybudována naučná stezka s názvem Březina. Z města Humpolce vede celá řada značených turistických tras, směřujících na vrcholy kopců Českomoravské vysočiny. Vydáme-li se z města jihozápadním směrem dojdeme k vodní nádrži Sedlice.

Dostupnost - Chatová osada Stvořidla

Vlastním automobilem.

Vlakem - žel. zástávka naproti chatové osadě. 

Další informace

Wifi zdarma

Vyberte si nabídky ubytování Trpišovice. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Chatová osada Stvořidla

Dobrovítova Lhota 46,Trpišovice 58401

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: chatova-osada-stvoridla@hotel.cz

Chatová osada Stvořidla - galerie

Chatová osada Stvořidla - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x